Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem bírom már tovább! Valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már tovább! Valaki, tanácsot? 22/F

Figyelt kérdés
5 éve nincs barátnőm. Az utóbbi fél évben 5 lánynál próbálkoztam, eredménytelenül.... Nem tudom, hogy mi lehet a baj. Már nem is hiszek abban, hogy valaha is lesz barátnőm. Egyetemre járok, sportolok, járok szórakozni is. Úgy gondolom, hogy van stílusom, ami az öltözködésemen is meglátszik. Szeretek a társaság közepe lenni. Persze idegen lányok esetében leblokkolok.... Eddig eléggé görcsösen kerestem. De most a legutóbbi elutasítás után úgy döntöttem, hogy hagyom ezt az egészet a francba. A baj csak az, hogy egyfolytában azon jár az agyam, hogy miért nincs barátnőm, amikor a környezetemben lévőknek kivétel nélkül van. Persze nekem is vannak követelményeim, én is utasítottam már el lányt, de ez az 5 év egyedül már szerintem már nem egészséges. S esélyt sem látok arra, hogy a közeljövőben kialakulhatna egy kapcsolat. A családtagjaim mindig azt kérdezik, hogy mikor lesz már barátnőm. Én is ezt kérdezem magamtól....:(
2011. márc. 11. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
És hogy szoktad őket leszólitani, adjál már részleteket...
2011. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Amit tanácsolni tudnék, azt már leírtad... Ne légy görcsös, ne ragaszkodj hozzá, csak legyél nyitott minden újra. Tudom, hogy mondani sokkal könnyebb, mint megtenni, én is talán csak prédikálom, de erre törekszem én is, és mikor sikerül így viselkednem, jobban is érzem magam.

Nem tudom, mit sportolsz, hol bulizol, meg ezeket milyen rendszerességgel, de próbálj néha kicsit kimozdulni a megszokott körökből, talán az segít picit. Főleg, ha a megszokott körökben mindenki kapcsolatban van...

Sok sikert :)

22/L

2011. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Leszólítani lányokat nem szoktam. Se utcán, se az egyetemen, se buliban. Valahogy mindig kialakul de semmi sem lesz belőle. Bulizni a legkülönbözőbb helyekre járunk. A tipikus diszkóktól, a kocsmákig, RnB stílusú klubbokba, egyetemi rendezvényekre. Focizom és kondizom. Az átlagos fiúktól szerintem jobban is nézek ki, önbizalmam is van az élet minden területén, kivéve a csajozást..
2011. márc. 11. 16:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, az önbizalom sikerélményekből fakad.Beszélgess minnél több szép lánnyal anélkül hogy randiznál velük, úgy hozzászoksz, hogy a végén nem lesz nagy szám egy szép lánnyal beszélgetni és laza leszel mikor randizni akarsz.
2011. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát... talán kezdeményezz ismerkedést. Ismerj meg minél több lányt, akik szimpatikusak, majd idővel úgyis eldől, hogy lesz-e közülük olyan, aki tényleg tetszik, és te is neki. Ismerkedésbe meg még senki sem halt bele. Nem nyomulni kell, csak az ismeretségedet terjeszteni. Mást nem igazán tudsz tenni, próbálkozz, próbálkozz, próbálkozz.

20/l

2011. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És ha hagynám az egészet? Azt mondják a szerelem akkor talál meg, ha nem keresed, nem görcsölsz rajta...... Kerestem, nem találtam, hátha ez bejön....:)
2011. márc. 11. 17:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem keresed görcsösen, nem azt jelenti, hogy ülsz a fenekeden, és várod a sült galambot. Attól még kell ismerkedni, beszélgetni, meg effélék, csak nem mindenkiben a potenciális jelöltet kell látni/keresni. Csak megpróbálni jól érezni magad abban a helyzetben, amiben épp vagy (adott esetben egy szép lánnyal beszélgetve...)

22/L (második)

2011. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy én lányokkal nem igazán szoktam ismerkedni. Ha meg is ismerkedek valakivel, azt rögtön potenciélis jelöltként kezelem.
2011. márc. 11. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Épp ezt mondom, hogy erről kell leszokni, és megtanulni máshogy kezelni a lányokat.
2011. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És ha másképpen kezelem a lányokat. Nem tekintem őket potenciális jelöltnek, csak beszélgetek, ismerkedem, jól érzem magam velük....akkor ezáltal lehetek nyitottabb és kevésbé görcsös?
2011. márc. 11. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!