Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért esett rosszul, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esett rosszul, ha elvileg nem is szeretem?

Figyelt kérdés
Osztálytársak, és barátok vagyunk. Kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni. Nem vagyok szerelmes belé, legalábbis még nem. Mégis féltékenykedek, amikor gyakorlatilag semmi jogom nem lenne rá. Gondoltam mivel már 3napja ezen rágom magamat felteszem a kérdést. Három napja heccből odaszóltak neki a fiúk, hogy mi van szerelmes vagy? Mondta, hogy igen, miért talán probléma? Persze hozzátette, hogy nem az osztályból. Van aki tetszik neki, de ebben az osztályban nincsenek annyira jó csajok, max jóarcok. Akkor ennyi? Tényleg szerelmes valakibe? Fogalmam sincs miért bonyolítok. Én csak a legjobb barátja szerettem volna lenni, és még most is. Mit tegyek, hogy még véletlenül se szeressek belé? Mindenképp szeretnék a legjobb barátja lenni, aztán majd talán mire végigjárjuk a gimit lesz valami. Tanács?
2011. márc. 10. 16:52
 1/4 anonim válasza:
Szeretem ezeket a kifejezéseket... "véletlenül se". Döntsd el mit szeretnél össze akarsz jönni vele vagy sem? Ha igen, akkor beszélgess vele többet és majd alakul valahogy. A gimnáziumi évek gyorsan elrepülnek. :)
2011. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha gondolsz rá,akk gyorsan csinalj vmi mas elfoglaltsagot,vagy gondolj masra.....vagy keress beszelgetőpartnert,aki eltereli rola a figyelmet-ettől függetlenül meg beszelgethettek:)
2011. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dick fon Assman válasza:

Üdv!

Rossz hírem van, akárki, akármit is mondjon Nincs barátság fiú és lány között! A kapcsolatok "igyekeznek" továbbfejlődni. Valamelyik, jobb esetben mindkét fél átlépi azt a bizonyos vonalat előbb, v utóbb. Ráadásul gimisek vagytok ez a szerelemre a legfogékonyabb korosztály. Azt tudom tanácsolni, h ha vele vagy figyelj oda jobban az érzéseidre, és ha azt veszed észre, h több, mit barátság, akkor döntened kell, h hallgatsz, és vársz, h ő mit lép, vagy elmondod neki. Mert ha tényleg szerelmes és nem te vagy a szerencsés.Mivel barátok vagytok, nem fogja észrevenni, azt többet vagy vele, mit a többi lány. Így neked fog áradozni arról a bizonyos harmadik személyről. Ez pedig az egyik legpokolibb érzés lesz, amit valaha is átélhetsz! Légy őszinte magadhoz, és hozzá is, abból túl nagy baj nem lehet.

2011. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen osztálytársam, akivel hasonló kapcsolatban voltam. Ő többet akart volna, de én nem tudtam vele elképzelni barátságnál többet. Testileg vonzódtunk egymáshoz, de néhány dolog nagyon zavart benne, amit egy barátnak "szívesen" elviselek, de pasimnak lehet, hogy nem.Ezért nem is bonyolódtam bele .. én is féltékeny voltam, amikor más csajok után koslatott, pedig úgymond én koptattam. Szerintem az a baj ezzel, hogy kell valaki, aki nő-nek tart és erről nehéz lemondani ..

3 évig játszottuk mi is ezt, legjobb barátok voltunk, ő oldaláról egy kicsit plusszal, aztán most 4. évre pedig eljutottunk oda, hogy nem beszélünk egyáltalán.. ő rájött, hogy nincs rám szüksége (ez csúnya szerintem, de ezvan) nekem pedig ezt el kellett fogadnom, pedig jóban szerettem volna vele maradni, mert érdekel, hogy mi van vele stb..

Szerintem hagyd a francba, keress magadnak egy pasit, és hagyd hogy elcsavarja a fejed.. ha ennek a fiúnak nem kellesz, akkor ne is akarj vele jóban lenni, mert te többet fogsz érezni és csak rosszabb lesz neked..

Én saját érdekből hagynám a helyedben.. :)

2011. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!