Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondoltok róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok róla ha egy srác elpirul randira híváskor?

Figyelt kérdés
Úgy értem mikor a srác el akar hívi és miközben elhív titeket a srác elpirul. Nektek ez úgy jön le hogy aranyos vagy egy ...
2011. márc. 8. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos.
2011. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel én is ilyen vagyok, belőlem szimpátiát váltana ki :) Meg kevésbé paráznék a randin, ha tudnám, hogy ő is olyan kicsit félénk meg szégyenlős, mint én. Szóval nálam jó pont lenne. És igen, nagyon aranyos dolog.
2011. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem értékelni kell azt, hogy habár zavarban volt és nehezére esett elhívni a lányt mégis megtette. 100%, hogy nagyon bejössz neki
2011. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha elpirul az nemi indítékra is utalhat!
2011. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól esne,ha valaki pusztán attól elpirulna,hogy velem beszél,hogy randira hív engem,de velem ez soha nem fog megtörténni.Ez csak az olyan lányokkal történik meg,akik vagy nagyon szépek,vagy nagyon okosak,vagy ilyesmi.
2011. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mert te milyen lány vagy??
2011. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszene:))

17/L

2011. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátom nagyon elpirult amikor elhívott randizni,nagyon aranyos volt,bár neken jobban bejönnek a magabiztos srácok.:)19/l
2011. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!