Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közöljem a szüleimmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Hát a családban hárman vagyunk lányok, nővéreim vannak, én vagyok a legfiatalabb. 14 éves. Az "egyel nagyobb" nővéremnek 13 és fél évesen volt először barátja. Akivel nem volt túl komoly kapcsolatuk... Majd 16 évesen rátaláltak egymásra a mostani fiújával (nővérem most 18,5 éves). Anyáék ezt a fiút nem fogadták túl jól mert ő az a rossz-fiú típusú fiú volt, de azóta hogy megismerték megváltozott a véleményük róla. A lényeg az hogy van egy fiú, akivel egyszer már találkoztam, de erről senki nem tud a családban semmit. Azt se tudják hogy mi annyira szerelmesek lennénk, pedig nagyon azok vagyunk. Ő 18 éves, és Ő most ez sablonos lesz, de ő tényleg nem lefektetni akarna, és ezt bizonyította is már sokszor! Az előző barátnője fiatalabb nálam, és vele 1 évig együtt volt, mégsem feküdtek le egymással. Tiszteli a koromat! Nem tudom hogyan közöljem a szüleimmel, de már nem tudnám tovább titokban tartani. A fiú nem ide valósi, és nem is ismerik a szüleim!
2011. márc. 8. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik este leültök közösen, és elmondod az egészet töviről hegyire őszintén. Valószínűleg tiltakozni fognak ellene, meg hogy még fiatal vagy hozzá, de később majd megenyhülnek, mert így is úgy is a lányuk maradsz. :)
2011. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg, ha nővérednek volt ennyi idősen barátja, akkor neked is lehet :-) Viszont kicsit fura ez nekem, egyszer találkoztatok, de már többször bizonyította, hogy nem lefektetni akar. Meg mi a fenét csinált a barátod egy nálad fiatalabb csajjal egy évig, amikor te is csak 14 vagy?! 14, az már mondjuk elmegy, de egy 12-13 évestől mit akart, azt nem értem.
2011. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fél évvel fiatalabb nálam az a lány. Hát, úgy bizonyította egy az hogy azt a lányt sem fektette le, és mivel interneten beszélgetünk, itt is olyanokat ír, amelyek tényleg nem utalnak semmi olyanra.
2011. márc. 8. 17:47
 4/4 anonim válasza:
A férfiak nagyon hihetően és sokági tudnak hazudni/játszani azt amit látni akarsz bennük. tapasztalat én már csak tudom 28/F:D
2011. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!