Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még valami esély? (Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valami esély? (Kérlek HELP)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe belezúgtam és pár hete rám mosolygott, én is rá, nézegettük egymást, de most már semmi, csak annyi hogy rám néz.Sztem megunta hogy nem léptem és tudom hogy hülye vagyok, de elég közömbös is voltam de most mindent megtennék annak érdekében hogy összejöjjünk csak félek hogy késő. Ha valahogyan tudtára adnám hogy bejön nekem pl: felveszem facebook-ra,akkor az változtatna valamin? Akkor nem csak ugy rámnézne hanem mosolyogna is rám, stb??? Kérlek segítsetek :/
2011. márc. 7. 19:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak egy kis reményt adjon h van esélyem... 16F
2011. márc. 7. 19:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár hete? Az nem sok! Akkor még tuti szeret! Vedd fel fészbúkra,de az nem sokat segít! Élőben menj oda hozzá beszélgetni!
2011. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
H meglátod 3 mp-ig várj ,aztán indulj el felé beszélgetni! Több másodperc után,már elkezd az ember gondolkozni és inábaszál a bátorsága ezért van ez a szabály. Legyen néhány alapgondolatod,amivel megszolítod,aztán rögtönözz! Először beszélj hozzá és,ha érzed,hogy izgulsz ne szégyeld,mert ha elmúlik a szégyenérzet ,akkor az izgalom is elmúlik utána! Ha kérdezed ,olyan legyen amire nem ,csak igennel vagy nemmel tud válaszolni! Először még ne udvarold szét az agyad,csak fokozatosan! Sok sikert!!
2011. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, az időzítés nagyon fontos, én is rendszerint ott cseszem el...
2011. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

wahha rád mosolyogtak!! öcséém vedd az eljegyzési gyűrűt én hozom az unokákat!!! anyira késő 2 htig nem mosolygot rád egy lány?! te jó isten kezd el sirni a szekrényben mert apokalipszi jön!

természetesen a f@sz búk a legjobb megoldás,ugyhogy gyorsan jelöld be mielött megszünik az univerzum!!

2011. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 21:38

Ajdejótaplóskodni mi?

2011. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :D

Amúgy 21:38 rohadtul igazad van de nem tud érdekelni :)

2011. márc. 8. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!