Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP! Mit tegyek? Hogy nyomulj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Mit tegyek? Hogy nyomuljak ráá?

Figyelt kérdés
Már tegnap is írtam egy kérdést ezzel kapcsolatban...és örülnék ha most kielégítő válaszokat kaphatnék..Nos...van egy srác(évfolyamtársam)...aki nagyon bejön...és igazából nem akarok/merek én kezdeményezni(még egy olyan kor eszményeiben hiszek...amikor a fiúk kezdeményeztek)mert félek a pofáraeséstől...hogy esetleg ő nem akar semmit tőlem...igazából együtt vtunk egy ilyen sulis kiránduláson...és egy asztalnál ültünk(velem szemben ült)és hát pár szót váltottunk,de semmit egyéb...mit tegyek hogy felhívjam magamra a figyelmét...vagy esetleg írjak neki facebookon? Suliba nagyon nemszívesen mennék oda hozzá...elvégre nemigazán ismerem...Előre is köszii a válaszokat...Egy kiéhezett 16 éves lány
2011. márc. 7. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Először tud meg hogy van-e bnője ha nincs akkor szemezgessél vele vagy adj neki enni valót többször egy héten (csoki, szendvics) vagy hívd el magadhoz hogy korrepetáljon
2011. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 boszi0114 válasza:

szija szerintem butaság amit írsz én is nagyon sokáig "féltem " nme mertem oda menni fiúkhoz ijen esetekben ...

aztán megpróbáltam felhívni a figyelmüket...

ebböl csak arra jutottak h ki ez a hülye ribanc és csak arra mentek pedig nem hű de volt az a figyelem felhívás menyoda és mond meg neki halál nyugodtam h szimpi neked és jólenne ha kicsit megismernétek 1 mást vagy vlahogy próbálj szóba elegyednivele... nekem ez bejött ha nem tudtam segíteni előre is bocs..:s

2011. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs barátnője és elvileg nemvt még senkije:)(még nekem sem)
2011. márc. 7. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ő is fél a pofára eséstől?! ha annyira tetszik akkor valahogy éreztesd vele. és ne írj ilyet, hogy kiéhezett lány mert 884345 e-mailt fogsz kapni :D :D
2011. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"még egy olyan kor eszményeiben hiszek...amikor a fiúk kezdeményeztek)mert félek a pofáraeséstől"

De, ha minket utasítanak vissza az természetes igaz.


"Egy kiéhezett 16 éves lány"

Most komolyan szeretnél tőle valamit, vagy csak b*szni akarsz, mert ha utóbbi, akkor menj el egy diszkóba és ott sz*pj le valakit.


Ha meg félsz a csalódástól, akkor ne tegyél semmit, várj a csodára, aztán meg gyere ide vissza sírni, hogy mással jött össze.

2011. márc. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem természetes...egy szóval sem mondtam h az...és elistudom képzelni h szarul esik,ha valaki visszautasít...a kiéhezettet meg nem úgy értettem...csak szimplán annyi mögöttes tartalma volt h mostmár vágyok egy olyan fiúra aki tényleg figyelmes...és ilyet elég nehéz találni...mellesleg köszi a választ...mert nagyon elgondolkodtató volt
2011. márc. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!