Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem tudom megérteni őket.

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Még sosem volt barátnőm, de nem is akartam.. Voltak olyanok akik írták msnen hogy szerelmes belém így meg úgy, és amíg a többi 14 éves rákattant volna azzal az indokkal hogy végre lesz csaja, én le se sz....tam őket, egy azért mert feldühít ez az msnen beszélgetés meg az smsek meg a fészbúk.. Értékeltem volna ha odajön és a szemembe mondja, de így ez nem ér semmit. Ráadásul én addig nem szeretnék barátnőt amíg az nem szerelemből van. De valahogy úgy érzem hogy nincs esélyem ilyesmire jó pár évig, mert a velem egykorúaknál ilyen nem létezik, csak divatból. Unokatesómmal ezért vesztem össze de nagyon, (egykorúak vagyunk) mert olyan "barátnője" van akit már most lefektethetne, ráadásul mondta is hogy csak ezért van vele. Szerintem ez nagyon durva, meg az ilyen korú (főleg) lányok viselkedése. Elszomorít az, hogy körülöttem csak ilyenek léteznek, és nem lesz esélyem a közeljövőben párkapcsolatra.
2011. márc. 7. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nyugi. Megtalál a szerelem. Csak idő kérdése. /Akár akarod, akár nem/
2011. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalább te normális gyerek vagy!Ne foglalkozz a ribikkel,majd ha megismersz egy normális lányt,akkor add oda magad neki,de ne ilyenekkel foglalkozz,mert csak csalódni fogsz!Türelem!
2011. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úr Isten! Azt hittem csak olyan hülye fiúk vannak! Ne foglalkozz mással! Én is 14 éves vagyok, lány. És én akit eddig ismertem, és velem egykorú, az mind olyan, hogy csak meg akarja... azt hittem kihaltak az ilyen fiúk. VÉGRE! :) Örülök, hogy "megismertelek"! ;) :D:P
2011. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Énis hasonló vagyok...én is 14 vagyok nekem sem volt még sohasem barátnőm (osztálytársamnak 23 éves barátja van már nemszűz,másik 18 éves barátja volt 30 percig kb már ősem szűz) és szeretnék és van egy osztálytársam is aki éppen normális nem olyan mint a többi csak az osztályunk elég primitív...szóval ha van csajod aza ciki ha nicsn akkor az...de az utóbbi nem nagyon hanem majd szuivatnak h szerelmes vagyok belé(mert amugy helyes lány nem csunya) de ez az én bajom nem a tied csak énis leirtam gondolom segít...nem vagy egydül...ezt a társadalom teszi...megváltoztatni őket nemtudod...sajnos...
2011. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21:26 vagyok előttem lévő lány pls képet priviben ;D
2011. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem tud privit küldeni mert nincs beállítva hogy lehessen. Amúgy kösz a választ mindenkinek. De már idegesít hogy az ilyen elmebetegek vannak többségben..
2011. márc. 12. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
16:53-as vagyok XD nem tudok küldeni, meg tudod.. köhömm :$ csúnya vagyok mondták sokan :É :Dxd
2011. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már én is kíváncsi vagyok :D Nekem tudsz privit küldeni :D:D
2011. márc. 12. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!