Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne a svádámon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a svádámon tökélesíteni?

Figyelt kérdés
Jó ha például egy csajjal ismerkedni, de így általában mindenkivel,mert az van velem amikor beszélgetek,akkor nem jut eszembe egy téma se meg jó kis duma.Mert szégyellős is vagyok.Alig bírok megnyikkanni.Többet kéne olvasni vagy filmből jó szövegeket lesni.
2011. márc. 6. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

olvass könyvet nézz filmeket légy képben kb mindennel.

Én pl volt olyan csaj akivel alig tudtam átlag dolgokról beszélni utána szóba jött a halál utáni élet és kiderült ,hogy hisz a reinkarnációban meg az ilyen természetfeletti dolgokban:O

Meglepő volt amikor olyan témához értünk szó szerint kifordult önmagából.

2011. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát batya ezzel születni kell.
2011. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulni! Tanulni! Tanulni!
2011. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!