Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hali! Van egy csaj aki nagyon tetszik. 1hete leszólítottam és azóta találkoztunk párszor. Jól kijövünk és szerintem tetszem neki. A hosszú hétvégén elakarom hívni randizni,de már csalódtam párszor,ezért még nem akarok megcsókolni amíg nem ismerjük egymást jobban. Szerintetek ha nem csókolom meg azt fogja hinni,hogy nem érdekel?
2011. márc. 5. 08:50
 1/4 Kaacsa ***** válasza:
Már sínen vagy.. Ha találkozott veled az azt jelenti, hogy te is érdekled őt, szóval mehet a csók. Nem érdemes tovább húzni. Próbáld meg és ha ő is akar valamit hagyni fogja magát, ha pedig nem, akkor az jobb ha az elején kiderül :)
2011. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,csak nem randi szinten találkoztunk,hanem őt a buszról ismerem és akkor úgy szoktam csinálni,hogy megkérdezem melyik busszal megy haza? Amikor elmondja,akkor azt mondom,hogy jé,én is(igazából 3órát várok rá,de erről nem kell tudnia:D)! És igazából én félek a csalódástól:/
2011. márc. 5. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
:)) Figyelj, ha megpróbálod összejöhet, ha nem akkor nem jöhet össze a dolog... Ha meg csalódsz benne, akkor nem mész vele többet 1 buszon.... :D Ha már beszélget veled az jó jel, és hívd el valahova :) Majd lesz valami!!
2011. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kaacsa ***** válasza:
Ha megpróbálod, akkor 50-50 % az esélyed :D vagy bejön vagy nem... Viszont ha nem teszel semmit, akkor nem is fog semmi történni. Bátorság ;)
2011. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!