Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne még próbálkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne még próbálkoznom? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit facebukról ismertem meg, majd msn elkezdtünk beszélgetni. Igaz mindig én irtam rá, viszont egyáltalán nem volt passiv. Felvetettem neki a találkozást, amit ugy mondanék "végülis miért ne" alapon fogadott. Megadta a számát is. A találkozó előtt említette h csak mint barát, mert ő nem akar többet. Hm ezen eltorpantam:) DE úgy voltam vele, akkor is szeretnék vele élőben találkozni h megismerjük egymást. Találkoztunk:) sok volt a mosoly részéről és részemről is. Aztán rá pár napra fel akartam hívni, de nem értem el, majd msn rám irt, és bocsánatot kért h nem vette fel, és h mit szerettem volna. Említettem neki, h lenne e kedve találkozni hétköznap, amire azt a választ kaptam, neki igazán csak a hétvége lenne jó. (suli miatt) nem tudom mit tegyek semmi bíztató konkrét jelet nem kapok tőle...nem akarok rászállni, meg a fejembe van az a korábbi, ő nem akar többet. Nem tudom ez változott e pl a találkozás után... Mit gondoltok? Rákbrdezni nem akarok konkrétan...mert az nem az én stilusom. Vagy tényleg nem érdeklem...hm:D

a lány 18 éves

lányok válaszát is várom


2011. márc. 5. 03:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hiába mondta, hogy csak mint barát akar veled találkozni. És jobb, ha tudod, a csajok képesek hátsó gondolat nélkül tekinteni egy pasira, és marha csalódott lesz, ha kiderül, hogy valójában nem is barátként akartál vele találkozni.
2011. márc. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt hozzá tenném a lány szinte csak tanul és tanul, 1 barátnője van, nem jár sehova. Főleg nem diszkóba Nem az a vagány csaj, de engem érdekel őszintén.. Arra gondoltam kicsit talán visszahúzódóbb vagy nem tom...
2011. márc. 5. 04:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha akarod, akkor küzdj érte. Menj el vele hétvégén, ha abba belemegy. Ha nem, akkor pedig értelmetlen. Szerintem próbálj meg még randizni vele, mert ha tényleg igaz amit róla írsz, akkor eléggé zárkózott lehet, és akkor biza idő kell, míg elkezd megbízni benned.
2011. márc. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!