Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

Az osztályunkból sokszor együtt megyünk ki,és amikor mellém jön, és együtt megyünk le közben mindig beszélgetünk és ha ő szól hozzám előbb akkor mindig elkezdek remegni, meg az osztályban is így van folyton remegek, ha a közelemben van, vagy ha hozzám szól!!!

12L


2011. márc. 4. 19:05
 1/5 Norb66 ***** válasza:
78%
Talán mert tetszik? :)
2011. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Orfeus ***** válasza:
Egyértelműen valamiért megfogott az a srác :) Lehet hogy talán neked nem is tetszik, de lehet hogy olyan aurája, kisugárzása van a gyereknek, ami téged nagyon megfogott :)
2011. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ééédes :))
2011. márc. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket, de a másodiknak: szerintem tetszik nekem, mert sokszor olyan furcsa érzéseim is vannak, ha velem van!
2011. márc. 5. 13:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és azt nem is említettem, hogy ő a suli rosszfiúja!!!!!!! és már nem is tetszik, de nem lett belőle semmi!!!!! :'(
2011. jún. 4. 11:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!