Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egy célzás volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy célzás volt, hogy nincs semmi köztünk, csak barátság?

Figyelt kérdés
Osztálytársammal nagyon jól összebarátkoztunk. Vele vagyok legjobban az osztályból fiúk közül, és szerintem ő is velem lányok közül. Úgy érzem kezd bennem valami alakulni, habár egy komoly kapcsolatot nem tudnék elképzelni. (nem csak vele, senkivel sem. túl szabad szellemű vagyok. persze ez a meglátás valószínűleg megváltozik.) Kétszer tett enyhe célzást rá, hogy tetszek neki, de nem volt teljesen egyértelmű. Tegnap meg amikor egy másik fiú osztálytársammal beszélgettem a tananyagról odajött, és elkezdi na összejöttetek már?(valami ilyesmi. mindezt vigyorogva)Előző barátomnál is így volt, hogy odajött, és mondta, hogy jöjjetek már össze. Persze az más téma, és már 2hónapja volt. Valakinek ötlet?
2011. márc. 4. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
15./L
2011. márc. 4. 17:27
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Hm. 15 évesen hányadik fiúnál is jársz már?
2011. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez az egy volt. És hiba volt, meg is bántam, mert sajnálatból szerettem meg, de nem voltam szerelmes. Nehéz megkülönböztetni. Egyébként nem is szeretnék feltétlen még kapcsolatot, csak most érzek valamit. Nem vagyok szerelmes, de néha mégis.(:
2011. márc. 4. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán előbb magadban kéne tisztáznod, hogy mit is akarsz. Akkor megtalálhatod a kérdésedre a választ.
2011. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen nem is akarom siettetni a dolgokat. Ez az egész legjobb része. Meg aztán ráérek, még nagyon fiatal vagyok(: Már az is óriási boldogság lenne ha legjobb barátok lehetnénk.
2011. márc. 4. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor legyetek csak barátok. Aztán majd alakul valami ha alakul.
2011. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?
2011. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen úgy lesz.

nem:)

2011. márc. 6. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!