Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ismerkedni gimiben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ismerkedni gimiben? Jelent valami jót ha sokat nézünk egymásra?

Figyelt kérdés

15 éves gimnazista vagyok van egy srác aki 11.es és nagyon bejön nekem..:D már pár hónapja figyeltem fel rá..

elsőnek csak annyi volt h a lépcsőn egymásranéztünk.. most meg ha találkozunk ált mindig egymásra nézünk de nem tom eldönteni h ő akar e rám nézni.. vagy szándékosan néz e vagy csak mert én nézem azért néz rám..:D

szval bonyolult nem tom h ismerkedhetnék vele

(csak nem mehetek oda hozzá szia ez meg ez vok bejössz nekem..és én neked ? ha igen akkor randizhatnánk...)


2011. márc. 4. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, másról nem tudsz beszélgetni csak arról, hogy bejön neked?
2011. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

persze hogy tudok .. de nem is ismer úgy menjek oda hozzá?..

akkor ez jobb szia niki vok miujság milyen órátok lesz?..szeretes a sportot?.. hát sztm nagyot nézne ha meg nem is jövök be neki nagyot égnék..

2011. márc. 4. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem nem...

próbálj meg róla infókat szerezni: mi a hobbija, kik a barátai stb, stb... és ha mondjuk teszem azt, jár a suli kézilabdacsapatába, akkor menj el te is, függetlenül attól, hogy szeretsz-e kézilabdázni :D akkor ott már könnyebb. vagy utána odamehetsz hozzá, beszélni, hogy "láttad, amikor XY fejére pattant a labda? az állat volt" vagy akármi, ami eszedbe jut, és el tudod indítani a beszélgetést! :)

remélem, tudtam segíteni ;)

ja és ha megcsinálod, lécci, írd meg a fejleményeket, nagyon érdekelne :P ;)))

2011. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dettó :D
2011. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!