Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kecskeméten hol vannak helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten hol vannak helyes, rendes, kedves srácok? :D

Figyelt kérdés
hozzáteszem: egyedülálló srácok :D
2011. márc. 4. 08:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy várd a sült galambot, hanem hogy ne keresd görcsösen. Járj el több helyre, tartsd nyitva a szemed, de ne görcsölj rá. :)
2011. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Mindig nyitva tartom a szemem különben falnak mennék :) Végülis néha néha találok olyan lányt, akivel komolyan gondolnám, csak a baj ott van, hogy szexre meg barátnak jó vagyok pasinak meg nem akarnak. Legalábbis utolsó 2 alkalommal így jártam. Ha már itt tartunk milyen helyet javasolsz? Te például hova szoktál járni?
2011. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
A szórakozóhelyek ilyen szinten nem jó, de szerintem ezt te is tudod.:) Kávéházakban pl. ha van egy csinos pincérlány beszélgess vele, hogy mi van a kávéban, vagy bármi, csak lássa hogy érdeklődsz utána. :) Könyvtárakban, esetleg suliban, bár nem tudom hogy tanulsz-e még. Köztudott, hogy kutyával lehet a legjobban csajozni.:) Remélem tudtam segíteni. :)
2011. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Szórakozóhely tényleg nem túl optimális, beszélgetni lehetetlen. Pincérnő??? azok a legesélytelenebbek sztem rájuk mindenki nyomul. Tanulok még, de sulit inkább hagyjuk (GAMF) albérletbe meg nem biztos, hogy örülnének ha hoznék egy kutyát :D De az ötletek jók :)
2011. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
üdv gamfos srác :D megértem a problémádat, én se libbenhetek be a koliba a németjuhászommal ^^ xD
2011. ápr. 8. 17:34
 36/37 anonim ***** válasza:
Akkor kérj kölcsön egy kutyát:D Én dolgoztam pincérnőként, és sokan próbálkoztak az tény, de senkinek sem adtam esélyt, mert senki nem volt rá érdemes. Barátom is volt akkor, de ha nem is lett volna, akkor sem lett volna esélyük, mert úgy próbálkoztak ahogy. Szóval udvariasan lehet hogy lenne esélyed egy pincérnőnél. :)Vagy nem tudom hogy dolgozol-e, és mit, de ha igen, akkor talán ott is lehet keresgélni. :)
2011. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Kecskeméten hol vannak helyes, rendes, kedves srácok? :D--->

Ha már itt tartunk.. Kecskeméten hol vannak a helyes,rendes,kedves lányok? :DDD

2012. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!