Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kecskeméten hol vannak helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten hol vannak helyes, rendes, kedves srácok? :D

Figyelt kérdés
hozzáteszem: egyedülálló srácok :D
2011. márc. 4. 08:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
ó ez engem is érdekelne XD
2011. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy az ilyen kérdések egy részét egyből törlik, másokat meg hagynak még kiemelni is?
2011. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
azért, hogy neked legyen mit kérdezned ;D
2011. márc. 12. 22:06
 24/37 anonim ***** válasza:

Vannak csak a csajokat manapság nem érdeklik mert általában a jóképű izmos bunkók kellenek nekik +Iphone meg BMW előny.

Én normális pasinak tartom magam, még nem bántottam meg egy csajt sem, de mivel sem gazdag sem túl izmos úgyhogy barátnak jó vagyok pasinak már kevésbé alkalmaznak. De szívesen találkoznék egy normális lánnyal akit szerethetnék, mert most már lassan fél éve egyedül tengődöm.

Szóval nyugodtan írhattok lányok örülnék neki :)

2011. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Az utolsónak címezném, hogy el vagy tévedve barátom. Rossz helyen keresgélsz szerintem, mert egy normális lánynak(akiből nagyon sok van) nem ezek a feltételek. Nem fog dobni ha nincs több milliós autód, vagy nem vagy izom agyú paraszt. Egy lánynak érzelmekre van szüksége és törődésre, szóval nem tudom milyen hibridekkel találkoztál. De sok sikert hozzá:)

18/l

2011. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Az érzelmekkel meg a törődéssel próbálkozom, de eddig 24 évem alatt nem sokra mentem vele. Na jó volt 1-2 kivétel, de ritka az olyan, örülnék ha megint egy ilyen kivételes lánnyal sodorna össze a sors.


Az előző voltam. 24/f

2011. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Én még mindig tartom azt az állításom, hogy a nőnek érzelemre van szüksége. De nem csak érzelemre, egy férfi legyen tökös is, és ami nagyon fontos egy nőnél, vagyis nálam az, hogy meg tudjon nevettetni. Figyelj, szerintem csak rossz nőkkel futottál össze. Biztos akad egy normális lány, tuti meg fogod találni. :)

az előző voltam.

2011. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés, hogy hol keressem? :D
2011. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Ne keresd. Bele fogsz botlani valahol. :)

Tartsd nyitva a szemed, de ne keresd görcsösen, mert annak nem lesz eredménye. Lehet hogy egy könyvesboltban, vagy egy kávézóban fogsz összefutni egy ilyen lánnyal, vagy épp az utcán. Hagyd hogy menjen az életed, és találkozni fogsz vele. :)

2011. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Na ez a baj, hogy ezt a várom a sűltgalambot dolgot csak nők tehetik meg. Pasiknál ha csak várják a jószerencsét nem lesz belőle semmi.
2011. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!