Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Régóta tetszik egy csaj, pár hete fejezett be egy hosszú kapcsolatot. Tegnap elmentünk bulizni, gondoltam ott akár össze is jöhetünk. Az elején jól ment, beszélgettünk, megmasszíroztam poénból stb. Viszont mire beindult a buli egyszer csak három pasi állta körbe, akit elkezdett vetkőztetni, majd egész végig táncolt velük, a végére meg még ő siránkozott hogy már vége? Nyilván ivott is rendesen, vagy most éli ki magát a 3 év után nem tudom, de gusztustalanul viselkedett, velem főleg. Szerintetek mi legyen kettőnkkel.
2011. márc. 4. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár hete lett vége.. ne csodálkozz ha szórakozni akar,

legyetek barátok, flörtöljetek, de csak lazán, aztán alakul, ha meg nem, nem megfelelő számodra, találsz mást.

2011. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lány most "bulizni" akar, ez egészen nyilvánvaló. Ha tetszel is neki, egyenlőre nem akarja komolyan lekötni magát és ez tőled teljesen független. Talán pár hét/hónap után (ez egyén és helyzetfüggő).

Ha türelmesen vársz és nem nyomulsz nagyon(!), de mégis tudja, hogy számíthat rád (+ érzi azt a szikrát, amit te igen), akkor biztosan közeledni fog.

23/L

2011. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!