Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha utált, akkor miért válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utált, akkor miért válaszolt msn-en?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel látásból ismertük egymást. Felvettem msn-re, és írtam neki. Kedves volt, órákat beszélgettünk. Ilyeneket mondott, hogy "ha látsz majd írj nekem" meg "majd folytatjuk legközelebb" stb. meg mikor új msn címet csinált, akkor felvett rajta.

Közben lett neki barátnője, aki féltékeny lett, és nagy balhét csinált miattam. Ilyeneket mondott ez a srác, hogy ő nem is akart velem jóban lenni, meg utált engem,. csak kedves akart lenni. Szerintetek?


2011. márc. 2. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem meg ezt csak azért mondta, hogy a barátnője lenyugodjon, és nem is gondolta komolyan...

Legalábbis én ha utálok valakit, akkor nem akarok vele kedves lenni, és kerülöm őt; ha pl. új MSN-t csinálnék, és a régin rajta is lenne az illető, nem venném fel az újjal; nem mondanám, hogy még beszélünk (inkább azt mondanám, hogy ne beszéljünk!), stb. :)

Szóval szerintem nem gondolta komolyan ő sem...


16/F

2011. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De szerintem ha lehetőség adódik rá, akkor próbáld meg vele megbeszélni ezt az egészet. Ha nem mondja el, kicsit "faggasd"...

Tisztázzátok sztem, úgy sokkal jobb, és te is megnyugodsz! :)


16/F

2011. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert egy f*sz!
2011. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!