Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha összejöttök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha összejöttök egy lánnyal és tényleg beleszerettek miért siettetitek annyira a szexet? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell ennyire kapkodni mindennel. Nektek ez annyira létszükség, hogy nem bírjátok ki, amig eljön a legalkalmasabb idő, minél előbb és minél többet ez a lényeg nektek?Nem akarok általánosítani, tudom, hogy nem mindenki ilyen, de a legtöbben. És ez annyira kiábrándító, mintha valami szexgépek lennétek. Én pont ezért egyre zárkózottabb vagyok a fiúk felé, mert elegem van ebből. 23/L
2011. márc. 2. 21:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mert a szex fontos része egy kapcsolatnak és nem valami jutalom, amit ki kell érdemelni.

Féléves várakoztatásnak meg semmi értelme.

2011. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Moszuke ***** válasza:

kis koromban én is úgy gondoltam hogy nem szabad fél évnél korábban lefektetni egy lányt...

de hát kissé éretlen felfogásom volt még akkor tájt.

ha kívánjátok egymást és megvannak a megfelelő érzelmi hátterek sztem mehet a dolog.. olyan 2hónap után kb.

2011. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nincs ezzel baj, ahogy te érzed, nekem is több idő kell a bizalomhoz, bár én még az első barátommal vagyok, de ha ne adj isten, másik is lesz majd, bár remélem nem, nahde ha másik is lenne, fogalmam nincs mihez kezdenék, valószínű én is sokáig várnék, mert csak igazán komoly kapcsolatban vagyok hajlandó szexelni. Én úgy gondolom akárkivel nem fekszek le, csak azt tisztelem meg ezzel, akivel tényleg olyan bizalmi viszony már kialakult. A mai férfiakat(?) meg elnézve én megértelek, az udvarlást hírből nem ismerik, az hogy valamit is tegyenek a lányért az ismeretlen foglalom, de az elvárás, hogy rögtön széttegye a lábát (tisztelet a kivételnek).
2011. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Akkor az én pasim tökéletes lenne neked.

2010.május 28-án jöttünk össze és most 2011.február 26-én volt velem először. Kis híján 9 hónapig. Sokszor aludt vele és nem volt hajlandó levtkőzni előttem. Ha már a pólója lekerült róla akkor volt hipp-hipp hurrá érzés.

Nekem ez sok volt. 2-3hónap számomra ideális de ő ráhúzott bőven.

A magyarázata meg azt volt, hogy azért nem tette meg hamarabb, mert nem akarta azt, hogy azt érezem, hogy csak azért van velem mert a testemre van szüksége. Előbb meghódította a lelkemet és a szívemet és most a testemet:)

2011. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
11:45 olyan jóó neked! Tökre irigyellek, hogy ilyen barátod van! Akkor azért léteznek még normális fiúk! Megkérdezhetem, hogy hogyan jöttetek össze? Hol lehet ilyen fiúkat találni? Mert buliban nem az biztos..
2011. márc. 3. 18:46
 16/19 anonim ***** válasza:
van olyan helyzet, vagyis van olyan lány, konkrétan ismerek is egyet, akinél kivárnám az 5 hónapot, de akár még többet is. persze ahhoz azért nagy szerelem kell.
2011. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

11.45ös vagyok.

Elég kalandosan jöttünk össze.

Ismertem a húgát msn-en és facebookon keresztül.

Szerette volna, hogyha megismerjük egymást de közbejöttek a "barátnők, kavartak össze vissza és így nem ismertük meg egymást.

Azt sem tudtam, hogy hogy néz ki.

Egyik este a húga kitalálta, hogy menjünk el bulizni. Belementem. Jött a srác is a buszon(nem számítottam rá). Jól elbeszélgettünk, viccelődtünk stb.

A húgica akivel indultam eredetileg lelépet 5percen belül otthagyva a sráccal. Lassan engedett fel a hangulat köztünk, kezdtük megkedvelni egymást így este végére megtörtént az első csók.(4óra elteltével:$)

Másnap megkérdezte, hogy lennék-e a barátnője.:)

2011. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked mi bajod van ezzel? Tudod te, hogy milyen kínzó tud lenni a szex hiánya egy fiatal fiúnak? Majd gondolj vissza erre az írásodra 15-20 év múlva, amikor majd benned tombonak a hormonok és állandóan azzal nyavalyogsz majd a szomszédasszonynak, hogy mennyire nem akar veled szexelni a férjed.
2011. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
"tombolnak"
2011. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!