Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha összejöttök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha összejöttök egy lánnyal és tényleg beleszerettek miért siettetitek annyira a szexet? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell ennyire kapkodni mindennel. Nektek ez annyira létszükség, hogy nem bírjátok ki, amig eljön a legalkalmasabb idő, minél előbb és minél többet ez a lényeg nektek?Nem akarok általánosítani, tudom, hogy nem mindenki ilyen, de a legtöbben. És ez annyira kiábrándító, mintha valami szexgépek lennétek. Én pont ezért egyre zárkózottabb vagyok a fiúk felé, mert elegem van ebből. 23/L
2011. márc. 2. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy mi számít neked siettetésnek. tényleg, mi számít annak?
2011. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de sokszor engem zavar, h sokat várat a fiú... neked mi az ideális várakozási idő?? ez azért érdekelne:)
2011. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
hát figyu ha most 16-15lennék és azért mindenáron szeretnék a bnömmel lefeküdni akkor az sztem hülyeség lenne de most 20vagyok én úgy vagyok vele hogy várok 3-4hónapot aztán erősen ráálok a témára amugy szerintem ez mindenkinél másképp van a mostani barátnőmmel másfél hónap után történt meg de volt olyan akivel az első nap
2011. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
szerintem sokszor az van benne, hogy már nem kell annyira odafigyelni a körülményekre, ugyse az első, úgyis volt már előtte valaki, stb ..
2011. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Én például nem tudok teljesen szeretni egy nőt addig, amíg nem feküdtem le vele. A tesztelgetésnél, szándékos váratásnál rosszabb nincs, és értelmetlen is. Nem kell 1 hét után ágynak menni, de 1 hónapon túl húzni sincs sok értelme. Legalkalmasabb idő nincs, ilyen nem létezik. Maximum a legalkalmasabb a nőnek, vagy csak azt hiszi.
2011. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
ja am a várakozást úgy kell érteni ha addig nem akarja én előbb is benne vagyok előző vtam
2011. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én kb. fél évig biztos, hogy nem feküdnék le egy sráccal sem. Egyszerűen attól rövidebb idő alatt még nem tudsz igazán kiismerni valakit, meg amúgy is nehezen bízok meg az emberekben, lehet, hogy ez extrém sok idő, de azért remélem létezik ezen a Földön olyan fiú, aki ezt kivárná, vagy akit nem éget annyira a szex utáni vágy.
2011. márc. 2. 22:18
 8/19 anonim ***** válasza:

Én mostani barátommal 2. randin feküdtem le,tehát kb egy hét után.Feb. 22-én voltunk egy hónaposak.Nem csak ő akarta és nem siettetett,én még jobban akartam nála.:D

Ki voltam éhezve,ez van.:D

6 hónapig várni felesleges.Azt hiszed,ha addig várt,utána biztos nem hagy el?Nem,csak a 6 hónap alatt megcsal...(Tisztelet a kivételnek)

2011. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
hát ha én úgy beleszeretek olyanba aki viszont szeret... (ahogy most olyanba aki viszont nem szeret) akkor nem bírnék várni mert annyira szeretném meg annyira imádnám h az életem odaadnám ha 5 percet kapnék hogy ölelgessem megszeretgessem
2011. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
és természetesen vágynék rá..
2011. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!