Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor a lányok kiakadnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a lányok kiakadnak, hogy lassan már nekik kell kezdeményezni, mert a fiúk nem mernek, eszükbe sem jut, hogy vajon miért van ez?

Figyelt kérdés

Több lány is írta, hogy nem tetszik neki, hogy a srácok nem mernek odamenni hozzájuk, beszélgetést kezdeményezni, stb... Azonban soha nem gondolnak bele abba, hogy ez miért van.

Manapság egy srác messze nagyobb kockázatot vállal, ha nyit, mint egy lány. Nem árt, ha előre felkészül a "citromba harapott" fejekre, a flegma, érdektelen stílusra és a lenéző pillantásokra. Bele kell kalkulálnia azt is, hogy alkalomadtán csúnyán meg is alázhatják.

Arról már nem is beszélve, hogy vannak olyan alattomos nőszemélyek, akiktől még akár ennél is rosszabbra számíthat...

Ezzel szemben egy fiú a legtöbb esetben örömmel fogadja egy lány közeledését és ha az a lány még kedves és normális is, akkor még úgy is kellemesen eltölthetik az estét, ha egyébként mint nő nem jönne be neki.


2011. márc. 2. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

16:54!

A "suliban" és a "mi férfiak" nem használható egy kontextusban! Ezt akkor fogod látni, ha elmented a fenti történeteidet és visszaolvasod majd, mikor a használt adathordozó támogatása megszűnik.

Azt fogod mondani, hogy "Istenem, de béna voltam. Nem csoda, hogy nem jött össze semmi".

Én is tudom, hogy pl. hétvégén mi volt az 2-3 dolog, amit elrontottam. De csak úgy lehet fejlődni, hogy próbára teszi magát az ember.

2011. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

17.06

Valóban erre figyelek, mert nem a fiúkhoz megyek oda. :))

2011. márc. 2. 17:10
 13/19 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁ nagyon furcsa ezeket a tapasztalatokat olvasni...velem is gyakran előfordul,h "leszólítanak" van úgy,h utcán, de inkább villamoson, buszon, vagy buliban,ha a párom nélkül megyek. Nekem valahogy soha nem jutott eszembe,h kinevessem azt a fiút aki barátságosan megszólít, mosolyog,beszélget velem.

Megmondom,h van barátom(vele is vilin ismerkedtem meg;-)),visszamosolygok rá, kicsit beszélünk, még akkor is ha nagyon nem tetszik a srác. Most miért vegyem el a kedvét a további próbálkozástól?

Nekem is jólesik,h bókol nekem, tehát alap,h nem leszek vele bunkó.

22/L

2011. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Fúú ezek tényleg durvák, megértem, ha nem próbálkozol.

Nekem eddig még csak egyszer volt olyan , h odamentem, valamit szóltam aztán a két csaj összenézett ilyen " úristen ki ez gyökér?" nézéssel.

Kapásból leléptem, de nem hatott meg, mert egyébként szóba állnak velem, nem értem ott mi volt a baj:S

2011. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben?

Azért az eléggé látszik, ha egy ribi olyan hajlamú, hogy a bikájával vereti meg az udvarlóit, meg már eleve az is, ha van olyan hím a társaságában, aki hajlamos megverni másokat a "hölgy" kérésére. Az ilyenhez odamenni sem kell, nem hogy beszélni vele.


Ha normális lányok között keresgélsz (azaz nem a diszkóban és nem a konditeremben), akkor normális válaszokat is fogsz kapni.


23F

2011. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kicsinyes, de legszebb öröm a káröröm. Majd lepukkant elvált nőként őrlődnek később. Persze van aki esetleg tanul a hibáiból, de ők kisebbségben vannak.
2011. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A nők ugyanúgy félnek a visszautasítástól, hanem még jobban, mint a férfiak. A jelmondatom.Nem megyek oda senkihez és nem esek pofára.
2011. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na meg itt a másik dolog. Mondjuk tegyük fel oda megyek hozzád én mint egy ici picit husibb csaj (63 kiló/165centi) és mondjuk elkezdek beszélgetni mi garantálja hogy nem küldesz el? Esetleg mondod bocsi molettekkel nem kezdek, szerintetek ez nekem hogy esne? Én sosem voltam elutasító senkivel és mindig kedves voltam a leszólítóval.


A másik meg ha elutasítanak nem kell visszaszólni, mert nem feltétlen megsérteni akart téged. Ha beszólnának nekem lehet engem is megvédene más ennyi.


Utálom ezt a felcserélődést! A nők legyenek a tökösek menjenek oda (de ha oda mennek ribancok) ha nem mennek oda meg vénlányok maradnak mert RÁTOK aztán lehet várni!

2011. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Megint általánosítasz a tapasztalataid alapján. Most erre mondjam azt, hogy minden lány nagyon korrekt módon utasít vissza, mert nekem csak ilyen élményeim vannak? Egyszerűen rossz helyen keresgélsz.


23:49!

Nekem is sok lenne a 63 kg. Neten biztosan nem keresnék ilyen lányra, de személyesen talán észre sem venném a pluszt. 5-10 kilót lazán le lehet adni, de a személyiség nem változik meg pár hónap alatt.

2011. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!