Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor a lányok kiakadnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a lányok kiakadnak, hogy lassan már nekik kell kezdeményezni, mert a fiúk nem mernek, eszükbe sem jut, hogy vajon miért van ez?

Figyelt kérdés

Több lány is írta, hogy nem tetszik neki, hogy a srácok nem mernek odamenni hozzájuk, beszélgetést kezdeményezni, stb... Azonban soha nem gondolnak bele abba, hogy ez miért van.

Manapság egy srác messze nagyobb kockázatot vállal, ha nyit, mint egy lány. Nem árt, ha előre felkészül a "citromba harapott" fejekre, a flegma, érdektelen stílusra és a lenéző pillantásokra. Bele kell kalkulálnia azt is, hogy alkalomadtán csúnyán meg is alázhatják.

Arról már nem is beszélve, hogy vannak olyan alattomos nőszemélyek, akiktől még akár ennél is rosszabbra számíthat...

Ezzel szemben egy fiú a legtöbb esetben örömmel fogadja egy lány közeledését és ha az a lány még kedves és normális is, akkor még úgy is kellemesen eltölthetik az estét, ha egyébként mint nő nem jönne be neki.


2011. márc. 2. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez egy vicces kerdes. Mindig mindenben benne van annak a veszelye, hogy veszitunk, stb. Ha igy gondolkodnank akkor nem is elnenk. Szoval szerintem nem kelene igy beallitani ezt a helyzetet, alkalom fuggo vagy lany vagy fiu kezdemenyezzen, de ne legyem erre torveny, hogy ki:)

Amugy eleteben egyszer kezdemenyeztem, persze a fiu nem utasitott el, de vegul azt hitte konnyu veru nocske vagyok...na persze csalodnia kellett:)

2011. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Van benne valami, de azért a fiúnak illik ezt a kockázatot felvállalni. Már ez egy próbatétel, ami megszűri a lányok elöl a félénk, nem rátermett fiúkat. Kicsit morbid, de ez van a génjeinkben.
2011. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

16.34

Persze, tudom, legyünk férfiak!

Elmondanék egy esetet. Az egyik csaj nagyon durván elküldött, amikor nem jöttem be neki. Én úgy gondoltam, hogy nem hagyom annyiban és visszaszóltam neki. Erre meg akart veretni az egyik bikájával. Még az volt a szerencse, hogy elegen voltunk ott, mert így végül leállt a gyerek, de különben nagy baj is lehetett volna.

Kíváncsi lennék, egy ilyen helyzetben ti hogyan reagáltatok volna.

2011. márc. 2. 16:39
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem értitek a kérdést, ugyan nem a kérdező vagyok, de megpróbálom illusztrálni (velem sajnos történt hasonló):


A helyzet: Suliban a kiszemelt, nekünk tetsző lány a barátnőivel beszélget. Mi, mivel férfiak vagyunk, odamegyünk, hogy kezdeményezzünk.

- Sziasztok lányok, megmondaná valaki, mennyi az idő?

Összenéznek, az visszafojtják a nevetést, majd egyik:

- Tíz óra negyvenkét perc.

- Köszi. Jajj, mindjárt Töri órám lesz, nem jó az. - így én.

- Tök jó, de erre ki volt kiváncsi?

- Hát csak megjegyeztem...

- ...

Dumálgatunk, dumálgatunk, kettesben maradunk a kiszemelttel:

- Egyébként szép szemed van! - így én.

- Te most nyomulsz?

- Deh..

- Tudod kire nyomuljál - szakít félbe - nézz már magadra! Te lúzer. Most nézz meg engem! Na tudod merre van az arra - és lelép.


Diszkóban érdekesebb helyzetek vannak, általában ott lealáznak rendesen és humor tárgyává tesznek. Kérdezem én, érdemes kezdeményezni? Tudom, nem minden lány ilyen, de egyiknek sincs a homlokára írva a reakciója.

2011. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Kitartás haver és sok sikert!

2011. márc. 2. 16:56
 6/19 anonim ***** válasza:

Persze, vannak olyan "lányok", akik akár meg is aláznak egy srácot, ha véletlenül oda mer menni. Viszont azt miből gondolod, hogy pasik között nincsenek olyan bunkók, akik összetiporják egy lány lelkét, ha kezdeményez? Mondjuk, mert "milyen rusnya, meg kis gyökér és hogy gondolja, hogy akár csak ránéz egy ilyen szörnyszülöttre". Valóban, csak a fiúkat fenyegeti ez a veszély, ha kezdeményezni mernek... (Ugye érezted az iróniát?)

Egyébként ha már a férfiak az erősebbik nem, akkor viselkedjenek is úgy. Ha kettő közül kell választania a lánynak, nyilvánvalóan azt választja, aki adott esetben meg is tudja védeni és nem azt, aki még megszólítani se meri.

2011. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 3 hónapban hetente legalább egy, de inkább két lánnyal ismerkedtem meg. Valakivel csak pár mondatot váltottam, valakivel pedig többször találkoztam...

Csak akkor volt kellemetlen helyzet, ha túl korán akartam randira hívni. De semmi durva nem volt, csak nem elutasításra számítottam.

Volt már néhány lány, aki el kellett utasítanom. Eltölthetek vele pár órát, de ha nem vonz, akkor nem nevezhető kellemesnek az élmény. A vége pedig úgyis az elutasítás lesz. Tehát semmivel sincsenek jobb helyzetben.

Egészen más, ha valakinek már mindegy, csak legyen egy nő, akivel legalább beszélgethet...

Egyik általánosításoddal sem értek egyet.

2011. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az nem férfi, hanem egy utolsó sz@r.

Azt viszont ne felejtsd el, hogy sokkal több ilyen lány van. Mert egy fiú, különösen, ha nem sikeres, az örül neki. Míg sok lány, még az egyébként szerényebbek is, ilyenkor általában meghülyül és "csakzértis megmutatja, hogy milyen kemény csaj ő, aki jól leosztja azt a szemét pasit!"

2011. márc. 2. 17:03
 9/19 anonim ***** válasza:
Teljesen logikus, valóban. Adott egy lány, akihez ritkán megy oda bárki is ismerkedési szándékkal, de ha már ott a lehetőség, akkor csak azért is leoltja a halálba... Végül is pár éven belül majd úgyis jön egy újabb jelentkező... És egyáltalán nem igaz, hogy több ilyen lány van, csak azért tűnik úgy, mert te erre figyelsz.
2011. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

17.01

De te úriemberként bántál vele. Míg ők nem éppen úrinős stílusban kezelik az ilyen helyzeteket.

2011. márc. 2. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!