Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért csak néha keres? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csak néha keres? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel már elég régóta ismerjük egymást és már egyszer próbált közeledni,csak akkor elutasítottam.azóta kavartunk és most megtetszett és beszéltünk is azóta,de mostanában csak akkor keres ha megyünk bulizni...pedig tetszek neki,tudom.utoljára azért éreztettem hogy szívesen találkoznék vele,mégse keres csak nagyon ritkán
2011. febr. 28. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem szereti az olyan lányokat, akik játszanak vele (elutasítottam, kavartunk, nem tetszett, most tetszik, nem szeretem, de most találkoznék vele...).
2011. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nőjél fel!
2011. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el, a "kavarás" az mi a francot jelent? Mit csinálnak azok akik "kavarnak"?
2011. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dugnak orrba szájba, de nem reggeliznek együtt.
2011. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:49


Ez engem is régóta érdekelt már:D

2011. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amugy most nagyon menők vagytok hogy ugy tsztek mint aki nem érti mi az a kavarás és lenézi a kérdezőt...-,-'
2011. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menő???Mert?? Nem tud beszélni??

Erről ez jutott eszembe, hogy nem én vagyok a felsőbbrendű, hanem....Na mindegy, gondolom kitaláltad a folytatást. De nem igaz, csak ez jutott eszembe.

2011. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy ez a kérdés nem arra utal hogy nem vagyok felnőve...nem azért nem érdekelt akkor,mert szórakoztam,hanem mert akkor volt barátom
2011. márc. 1. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!