Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek milyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen pasik tetszenek? Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok h milyen stílusa legyen, testalkata legyen, milyen elvei legyenek, milyen legyen más emberekkel, hogyan viselkedjen a lánnyal akivel együtt szeretne lenni, milyen felfogás szerint élje az életét, milyen modora legyen.

szóval itt nem arra vagyok kíváncsi h jó legyen oszt csá

hanem kinek milyen az egyéni ideálja.

remélem nem túl idióta a kérdés :)

bár annak hangzik döntsétek el

ja és ha nem tud valaki értelmes építő jellegű választ adni az kérem nem is írjon semmit előre is köszönöm.


2011. febr. 28. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Szóval szépen sorban válaszolva, stílusra nekem például tökéletes ideálom nincsen, mivel minden embernek más stílus állj jól. A lényeg, hogy a stílusa is ő legyen. Mondja személy szerint ez a nagyon "májerkedőshülyegyerek" stílus nekem nem jön be. Tehát nem azt mondom hogy csendes meg visszahúzódó legyen, lehet nagy szája, de ne legyen paraszt.

Testalkat: Nekem a középút jön be, tehát ne legyen se túl vékony, se túl mackos, de ne is egy kigyúrt állat. Feltudjon kapni a karjaiba nagyobb erölködés nélkül, de azért ne szakadjon szét a mellkasán a póló minden levegővételnél.XD De ha van rajta egy két kiló felesleg az sem zavar, a kicsi pocakot kimondottan szeretem.^^

Elvek, hát itt igazából szintúgy nincs ideál. Lehet saját véleménye, de pl ez a szélsőségesség engem kiakaszt. Tehát hogy meg se hallgassa más véleményét abba témában, az nem épp előnyős.

A lánnyal akivel együt szeretne lenni(jelen esetben velem) legyen őszinte hozzáállású. Tehát hogy ne teperjen annyira hogyha nincs kedve találkozni azért is találkozzon..mert hogy ha egy nap nem találkoznak akkor azt fogja hinni nem érdekli. Én különösebben nem akadok ki ha néha lemondja valaki a randit, mert fáradt, mert nincs kedve, persze addig amíg ez nem folytonos. Kedves legyen, de ne tenyérbe mászó. Nem kell tökéletesnek lennie, mert olyan nincs is. Mindenkinek vannak hiába, mind testileg mind természetileg. A lényeg hogy ahogy én tolerálom az ő hibáit ugy ő is az enyémeket. És hogy ne akarjon semmit sem rám kényszeríteni.

17/L

2011. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a párom az ideálom. 8 éve vagyunk együtt, és csak jót tudok róla mondani. Hihetetlenül kedves és segítőkész (nemcsak velem, hanem másokkal is), türelmes, bújós férfi, őszinte, hűséges és nagyon tud szeretni. A céljaink azonosak minden téren, csak vele tudom elképzelni az életemet, és ez fordítva is így van. Természetesen az évek alatt köztünk is voltak kisebb-nagyobb súrlódások, de mindig mindent meg tudunk beszélni. Ja, és nekem nem számít, hogy szegény családból származik, nincs autója, és egy gyárban dolgozik, sokkal inkább számít az, hogy hatalmas szíve van, és nekem ez a lényeg. A jövőnket, az anyagiakat pedig közösen igyekszünk megalapozni, előteremteni.
2011. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint ha komolyabb dolgoról van szó: inkább vékonyabb mint mackós. Jó humora legyen, megtudjon nevettetni, de komoly dolgokról is lehessen vele beszélni, ebbe az érzései is beletartoznak. Hogy mi esik neki rosszul, minek örül. Tájékozott legyen a világ dolgairól, barátságos legyen és ne olyan mint aki karót nyelt. Nem baj ha több barátja is van, de tudja a sorrendet. Tisztelettudó. Ne legyen minden 2. szava káromkodás. Legyenek tervei amiket keresztül visz, de nem bármi áron. Mindenhez értsen egy kicsit. Belátó és együtt érző, figyelmes. Nem kell, hogy kitalálja a gondolataim, de ha valami fontos nekem azt igenis jegyezze meg. Éreztesse velem, hogy kíván és szeret velem lenni, hogy érdekli a személyiségem. Ja és hát az sem árt, ha tud alkalmazkodni, hozzám, a váratlan helyzetekhez. Nyugodt kiegyensúlyozott legyen ne pedig kötöszködős hangulat ember. (Abból elég egy is:))

Szóval valami ilyesmi. Még írhatnám, hogy ápolt, igényes önmagára és a külsejére, persze norm. határokon belül stb.

Most ezek jutottak eszembe:)

2011. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden ember más és változó a stílusa.

Én 11-12évesen mindig a szőke hercegről álmodtam kék szemmel, aki a tenyerén hordoz és együtt leszünk, mígy a halál el nem választ.

18 évesen összejöttem egy repper gyerekkel, akiről ezt egyáltalán nem lehett elmonani.

20évesen egy barna hajú, barna szemű alacsonyabb gyerekkel jöttem össze,aki szeretet de a modora és a stílusa hagyott némi kifogásolást.

Most 22évesen egy magas kékszemű gyerekkel jöttem össze.Olyan tipikus rosszfiú aki minden "jóban" benne van. De velem szemben semmi rosszat nem tett még, a tenyerén hordoz és szeret nagyon:)

Remélem a kérdésre megadtam a válszt és nem írtam nagyon körül:$

2011. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Legyen egy kicsit laza, ne vegyen mindent görcsösen komolyan, legyen humora. A testalkata.. Ne legyen se szálkás, se kövér. Legyen rajta egy kis izom. :)

Idegen emberekben ne bízzon meg elsőre, de ne legyen olyan távolságtartó mint én.

Mutassa ki, hogy szeret, néha-néha lepjen meg valamivel, legyen udvarias, megértő, türelmes és őszinte.

Szeretem, amikor egy pasi nem csak a mának él. Vállaljon felelősséget a tetteiért, merjen szembe nézni dolgokkal. Tudjon nemet mondani.

Egyébként nekem a fekete hajú, kicsit sötétebb fiúk jönnek be a legjobban. Eddig csak ilyen pasikba voltam szerelmes. :)

2011. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen minden eddigi választ és várom a továbbiakat is :)

néhány kommentelőnél magamra ismertem de vannak kisebb eltérések

mert csak egy átlag ember vagyok :)

de nem reklámozom magam mert ez nem az az oldal :)

nem azért írtam ki csak a kíváncsiság h hány olyan komment lesz ahol magamra ismerek

szóval közvélemény kutatás az én részemre :)

2011. febr. 28. 16:49
 7/10 A kérdező kommentje:
*köszönök
2011. febr. 28. 16:49
 8/10 anonim válasza:
Nekem nincs ideálom,az a lényeg ,hogy vicces legyen,kedves legyen(de ne túl nyálas),magas legyen(mivel én is magas vagyok),és ne féljen bemutatni a barátainak.:)
2011. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik válaszokban ismertél magadra? :D
2011. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

az elsőben ismertem fel magam :D

a többiben vannak eltérések

miért kérded?

2011. márc. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!