Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lerázós lányok általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lerázós lányok általában megszivják?

Figyelt kérdés

Fontos: nem azokról a lányokról beszélek, akikkel meg lehet beszélni az elutasitást, vagy akik kimondják legalább.

Azokról beszélek, akik kb. igy ráznak le pasikat: nem válaszol, örökké időhiányra hivatkozik, vagy megszakit egy régebbi fiú-lány barátságot csak azért mert a fiú többet akart, vagy "majd beszélünk róla" és többé nem válaszol, a szerencsétlen pasi meg találja ki a gondolatából hogy most mivan!

Az ilyenek rosszul választanak a későbbiekben, igaz?


2011. febr. 28. 03:04
1 2
 11/18 napietus ***** válasza:
oké, akkor nem írok ide. élj csak a saját magad kis világában, ahol minden lány, aki nem tette szét neked a lábát, vénlányként hal meg :) nekem aztán olyan mind1...
2011. márc. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
te meg élj abban, hogy minden pasi, aki kűzd a nőért, de átverik, hazudnak is neki, és azért mert nem veszi le akkor még a pasi a hülye...
2011. márc. 1. 15:17
 13/18 A kérdező kommentje:

leirtam, hogy nem azokról beszélek, akikkel meg lehetett beszélni. Ha te tisztességesen elutasitottad az előzőeket, úgy hogy senki nem húzta a rövidebbet az OK.


Csak az olyanokat nem birom megemészteni, hogy "jól éreztem magam veled, most nem tudunk találkozni, de majd irok" aztán meg nem ir hónapokig, később irok, nemválaszol, totál átver, én meg nem kavarok más lányokkal, mert normális kapcsolatot keresek, aztán meg éretlen vagyok, hülye vagyok mert küzdöttem, hülye vagyok mert nem vagyok gondolatolvasó és álomvilágban élek :)

2011. márc. 1. 15:25
 14/18 napietus ***** válasza:
50%

"nem válaszol, örökké időhiányra hivatkozik, vagy megszakit egy régebbi fiú-lány barátságot csak azért mert a fiú többet akart, vagy "majd beszélünk róla" és többé nem válaszol"


azért ezek elég egyértelműek, nem kell hozzá gondolatolvasónak lenni. egyébként sok lány azért nem mondja ki nyíltan, hogy semmi esélyed nincs, mert tart a "de miért?" "mi bajod velem?" "és később esetleg?" stb. kérdésektől. ezzel én is így voltam. ezekre a kérdésekre ugyanis nincs válasz, mert vagy megvan az a szikra, vagy nincs, nincs ezen mit magyarázni. (a férjemet pl. mint a mellékelt ábra mutatja, nem ráztam le...de előtte és utána elég sokat igen.) meg mert néhány pasi a "nem" szót egyszerűen nem érti meg. mint aki nem beszéli jól a nyelvet, olyanok néha, komolyan. azt hiszik, hogy ez csak "női praktika". pedig ez önámítás. a "nem" legtöbbször bizony "nem"-et jelent...

2011. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
igeen :) de nem volt "nem".
2011. márc. 1. 16:29
 16/18 napietus ***** válasza:
50%
de volt, csak nem így konkrétan...olvasd el még egyszer figyelmesen amit írtam. vagy lassabban írjak :P? nem írom le még egyszer...próbálj meg kitörni a saját önmagába visszaforduló logikádból, akkor megérted. már csak azért is érdemes, mert abba bele lehet őrülni (lasd: J. Heller: A 22-es csapdája). meg szerintem kicsit lazábban kellene kezelni ezeket a dolgokat. a vállrándítás tudománya sokat segít. majd lesz másik. szebb is, jobb is. erre kell gondolni, nem azon rágni magad, hogy "miért mondta-miértnemmondta-hogyanmondta-mondtanemmondta". csak magadat idegesíted vele. lazán, csak lazán...gondolom nem 40 éves agglegény vagy, aki attól tart, hogy kifut az időből...na látod...
2011. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
az nem, csak egy 22 éves szűz... aki el van keseredve hogy kifut az időből... és lám, kettőn áll a vásár, mégis a pasinak ciki... értem én hogy lazán, nem akarok most rosszat kivánni, de ha lesz egy megcsalálósdi, akkoris ilyen laza leszel?
2011. márc. 1. 22:23
 18/18 napietus ***** válasza:
aki engem megcsal, az egy hülye :) ezt tök komolyan mondom :P de ha a férjem megcsalna, tuti, hogy nem bukna le. okosabb ő annál.
2011. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!