Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lerázós lányok általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lerázós lányok általában megszivják?

Figyelt kérdés

Fontos: nem azokról a lányokról beszélek, akikkel meg lehet beszélni az elutasitást, vagy akik kimondják legalább.

Azokról beszélek, akik kb. igy ráznak le pasikat: nem válaszol, örökké időhiányra hivatkozik, vagy megszakit egy régebbi fiú-lány barátságot csak azért mert a fiú többet akart, vagy "majd beszélünk róla" és többé nem válaszol, a szerencsétlen pasi meg találja ki a gondolatából hogy most mivan!

Az ilyenek rosszul választanak a későbbiekben, igaz?


2011. febr. 28. 03:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de mi a helyzet az ilyen pasikkal??
2011. febr. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

azokkal semmi, mert mindig a normális rendes pasik szivják meg :(


amúgy még a felsorolásból kihagytam: "a másikat végig nem hallgatós"

2011. febr. 28. 03:16
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Ha ez ilyen egyszerű lenne :) Lenne benned egy kis káröröm, ugye? :D Gondolom, megvan az oka, hogy így reagálnak a másikra. És gondolom egy komoly lehetőséget (pasit) nem hagynak ki, nem választják megoldásnak a menekülést, a kihátrálást. Ugyanaz a helyzet, mint az ilyen pasikkal. Szerintem hasonló eséllyel találnak rendes kapcsolatot, mint a többi, de ezzel ne törődj, minek fájjon a fejed ilyen lányok miatt?
2011. febr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 napietus ***** válasza:
azért az álatalad leírtakból elég egyértelműen következik, hogy a válasz nem...ennyire azért lehet érteni a ki nem mondott szavakat, csak szembe is kell velük nézni (úgy látom, ez Neked nem megy). van olyan, hogy az embert lerázzák. munkában is, nemcsak párkapcsolatokban (álláskeresők ismerik "majd értesítjük..."). tudomásul kell venni, ennyi. ehhez mondjuk kell némi érettség.
2011. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ó hát peeersze megint itt tartunk, hogy nem vagyok gondolatolvasó, átvernek azzal hogy "majd beszélünk" és még én vagyok a hülye ha nem esik le!
2011. febr. 28. 12:55
 6/18 napietus ***** válasza:
azt a "majd beszélünk"-et lehet úgy is mondani, hogy "alig várom", meg úgy is, hogy "persze, sohanapján". azért elég ordító a különbség a kettő között...főleg, ha valaki már sokadjára leráz, azután minek futkosol? barátnőivel meg jól kinevetnek...ne legyél már ostoba...és légy férfi. ne könyörögj a lányoknak.
2011. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
MIND ráb@szik, legkésőbb amikor eléri a 30-at. (Akkor ugyanis majd NEKI kell férfiak után rohangálnia ha férjet akar. "last minute")
2011. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 napietus ***** válasza:
ööö...nem tudom, én is elég sok pasit "leráztam" mégis 2 éve férjnél vagyok...29/N
2011. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
a végén úgyis megszívják! ez tapasztalat. általában nekik a macsó beképzelt palik jönnek be, tőlük pedig sok jóra nem számíthatnak...
2011. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
napietus.blog.hu, kérlek dögölj meg ha nem tudsz normálisan irni, nem vagyunk kiváncsiak a kamu válaszaidra. Ha ez igaz lenne, akkor rögtön ezt irtad volna
2011. febr. 28. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!