Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom körülbelül olyan 7 éve ismerem, de csak az elmúlt időbe kezünk újra találkozgatni. Régen a legjobb barátom volt csak hát amikor gimibe mentünk , akkor eltávolodtunk egymástól. Most találkoztam vele nem olyan rég és rájöttem ,hogy ismét fellobbant bennem az iránta érzett érzés. ( Régen amikor eltávolodtunk egymástól azért is volt nehéz elfogadnom , mert elkezdtem többet érzeni mint barátság.)

Csak az a para ,hogy most neki van barátnője és nem tudom mi lesz. Ettől függetlenül tett utalásokat(amikor legutóbb páran együtt ittunk), csak nem tudom ezeket vehetem-e komolyan vagy csak olyan régi ugratások.

Régen még mielőtt nekem tetszett volna azt mondták sokan ,hogy bejövök neki ,csak akkor még féltettem a barátságunkat ...

Szerintetek mit kéne tennem ? Ti mit tennétek a helyembe?

( ha valamit nem értetek vagy kíváncsiak lennétek valamire akkor írjatok!)


Előre is köszi az értelmes válaszokat !

18/L


2011. febr. 27. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta van barátnője, és mennyire komoly? Mennyire szereti? Ha komoly a kapcsolat, szerintem abba ne nyúlj bele, de ha nem komoly, akkor esetleg elmondhatod neki hogy máshogy érzel, de szerintem ne így konkrétan. Hanem valahogy utalj rá. És ha látod hogy kapható rá, akkor talán ő is érez valamit. Esetleg egy közös megbízható barát által kiderítheted, mit gondol rólad. De beszélgessetek sokat, mert attól hogy régen nagyon jóban voltatok lehet hogy megváltozott.
2011. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és sajnos az a baj , hogy elég komoly... :S legalábbis úgy tudom :(
2011. febr. 27. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát akkor.... Ha belegondolsz, ha komoly kapcsolatod lenne, te sem örülnél, ha egy régi barát belepiszkálna a boldogságodba. Hiába nehéz, de el kell fogadnod sajnos.

Finom utalásokat tehetsz neki, de ha lehet ne a barátnő társaságában :D És ha látod hogy vevő, akkor egy idő után rákérdezhetsz hogy mit gondol a barátságotokról. De ne legyél tolakodó. De ha viccnek veszi vagy elutasító ezekkel a kedveskedésekkel szemben akkor csinálj úgy mintha mi sem történt volna és maradj meg barátságnál.

2011. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ezt gondoltam Péntekig, amikor is azt mondta , hogy van még 40 perce (ameddig el kell indulnia haza .) és nem jövök -e addig egy körre és valószínűleg ezt csak viccből mondta , de nem tudom ... :(( Miért nehezíti meg a dolgokat ?!
2011. febr. 27. 23:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!