Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ha zavarban leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha zavarban leszek?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű lány az osztályban már régóta beszélgettünk amikor egyszer csak megszakadt a kapcsolat. Megegyeztem vele, hogy holnap üljünk le és nyugodtan beszéljük meg. De nem tudom mit mondjak neki! Biztos zavarban leszek. SOS. SŰRGŐS! Esetleg hívjam el valáhova?

Kérlek segítsetek!


2011. febr. 27. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

és hogy szakadt meg az a bizonyos kapcsolat?

beszélgessetek az okáról, lehet felhozni az osztályban éppen történteket..

ha meg akarod hívni gondolom egy séta meg beülni valahová (pizzázóba, cukrászdába) jó ilyenre..

2011. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak lazán! Ne vidd sehová, sz.tem, hívd fel inkább magadhoz. Hazai pályán játszol, így inkább ö lesz zavarban..

Vagy mondd neki kerek-perec, hogy izgulsz mert tetszik; minden lány élvezi, ha ezt elismerik!

Nekem bevált 1-2x! Ha nem jön össze, sebaj, lesz másik.

Remélem segítettem.

2011. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kössz a segítséget! Lehet még írni
2011. febr. 27. 23:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki unalmas hetem lesz! A lány beteg lett csak jövő hét hétfőn jön. Mit gondoltok vegyek neki valamit nőnapra?
2011. febr. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!