Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne összejönni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne összejönni vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik,egy iskolába járunk,órán is van együtt,nem túl gyakran de beszélünk (ugyanis nehéz szóra bírni),tehát jóban vagyok vele.Szeretném elhívni randizni,ha eljön azt már sikernek venném,de viszont a sulin kívüli barátai olyanok akiket én nem igazán kedvelek.Piázós,cigizős társaság,fele menőnek hiszi magát.

Ha összejönnék vele nem szeretnék ebbe belekerülni.Viszont nem tudom kitalálni ezt hogyan érhetném el,gondoltam rá elmondom neki a véleményem ezekről az emberekről,de szinte biztos hogy kiábrándulna belőlem.Továbbá az se megy ha ő eljár velük,én nem.


Mi lenne a helyes döntés?


14/f köszönöm válaszokat.


2011. febr. 27. 20:48
 1/7 Norb66 ***** válasza:
HA tényleg tetszik neked, akkor később megbeszélheted vele, ha közelebb kerültök egymáshoz. Amúgy remélhetőleg van annyi esze hogy nem nagyon barátkozik velük.
2011. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is 14 vok...vidd el nyugodtan 1 randira!!

vesztenivalód nincs!

én is így kezdtem!...elhívtam a mekibe és elvittem :DDD

és most már járunk..

de mondjuk nem értem mi a bajod a piával meg a többi cuccal...(de nem használok sokat és nem vagyok alkoholista sem)

2011. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy mi bajom? XD 14 évesen nem igen kéne még inni szerintem. Szerinted igen? Hát az érdekes.
2011. márc. 1. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem hagyd a csajt.. osztálytársad is, meg ilyen a baráti köre..
2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ezt a cigizős, ivós dolgot ne igy kezeld...ők is emberek(gyerekek) és eldöntötték, hogy isznak, cigiznek stb. Tiszteletben kell tartanod a véleményüket a dologról akármennyire is hülyeség.


Add a tudtukra, majd ha kinálnak vagy valami, hogy te nem iszol, nem dohányzol meg ezek. Ha igazi barátjai annak a lánynak akivel össze akarsz jönni, akkor úgy sem fognak semmit se tenni.


Én 16/F vagyok még életemben nem ittam alkoholt, se nem cigiztem de az összes baráti köröm elfogadott igy; az elején mindig mondták igyak már meg minden, de látták hogy nem élek ezekkel igy már természetes lett számukra, hogy nem ilyen vagyok.

2011. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hivd el nyugodtan...amugy enm muszaj a barati körevel lognod-de azt se mondd neki,h valasszon.

amugymeg szerintem 1,max 2 ev mulva te is fogsz picit pialni,meglehet h cigizni

en 15eves lany avgyok,nem cigizem,de a pianak nem mondok nemet :D nem vagyok ra vmi büszke,de ez van...1éve meg hogy szidtam a többieket...

2011. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mondtam h nem használok én se ilyen szarokat!!

csak nagyon ritkán..(azt meg mindenki)

2011. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!