Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet az exxel újra összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet az exxel újra összejönni?

Figyelt kérdés
Alsós voltam mikor összejöttem az osztálytársammal,és többször szakítottunk,többször összejöttünk és majd nem mindig az én lelkemen száradt a szakítás amit ő már nagyon nehezen viselt el,mert ő jobban szeretett engem mint én őt.sajnos :( Azóta eltelt 3-4 év,most balagok általánosból,és osztkiránduláson nem tudom miért,de újra fellángoltam.Egyszer megállt közvetlenül előttem és kb fél percig vagy több ideig folyamatosan egymás szemébe néztünk,aztán a végén én fordultam el,mert körülöttünk már figyeltek a többiek minket.Azóta is bánom h elfordultam...Osztkirándulás óta pedig folyamatosan msn-ezünk meg suliba is beszélgetünk...de nem merem neki elmondani h újra jó lenne vele összejönni,pedig most úgy érzem h tényleg igazán bele tudnék szeretni...de tudom h ha ő is ezt szeretné,félne h megint átverem,amit meg is értek...mit csináljak??segítsetek,holnap ballagunk és utána már alig fogom látni.Nem bírom ki!!!14éves lány
2009. jún. 12. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed h szereted egy próbát megér:)


hajrá

2009. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ballagás után kapd le :D

ha akar vmit akkor visszacsókol és tiétek a nyár, ha meg nem akkor pedig akkor se számít mert szintén jön a nyár és ugyse találkoztok..

én ezt tenném a helyedben :)

2009. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó ötlet de csak akkor ha valóban komolyan gondolod és nem csak egy fellángolás!!!!!!Írtad,hogy már sokszor szakítottál vele és megbántottad.Nem jó játszani valakinek az érzéseivel!!!Ülj le és gondold végig,hogy biztos,hogy őt akarom?És ha kész vagy egy komoly kapcsolatra akkor vágj bele.De ne alázd meg újra!!!!!
2009. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!