Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hagyjam ott őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam ott őt egy másik fiúért?

Figyelt kérdés

Van barátom, lassan három hónapja... tökjó volt minden, de sajnos megváltoztak a dolgok az utóbbi időben, nagyon gyakran veszekszünk... Leegtöbbször keressük az okot a veszkedésre, mintha ez lenne a célunk, hogy veszekedjünk. De mindig kibékülünk és utána úgy tekintünk vissza az egészre, hogy jaj de hülyék voltunk hogy képesek voltunk egy iylen hülyeségen összeveszni...


Viszont van egy másik srác, akit már nagyon régóta ismerek, de csak pár hónapja sikerült őt jobban megismernem. Nagyjából szeptember óta kezdtünk el komolyabban beszélgetni (akkor nekem nem volt barátom). Azóta is elég gyakran beszélgetünk, és úgy érzem ő jobban ismer engem, mint a barátom... és úgy érzem, ő sokkal jobban tisztel engem és jobban érdeklem őt, mint a barátomat... Ez a fiú hihetetlenül rendes, kedves és figyelmes, minden szavamra kíváncsi, a csillagokat is lehozná az égről nekem, és nem érti a barátomat, hogy miért viselkedik velem úgy, ahogy, és miért nem tisztel engem és fogd el engem úgy, ahogy vagyok, és miért keresi az okot a veszekedésre... Látszik rajta, hogy többet szeretne tőlem, mint barátság... Minden szaván látszik.

Viszont a barátom nagyon nem bírja őt, persze ez kölcsönös.

Úgy érzem, hogy ezzel a fiúval jboban összeillenék, jobban is kijövünk, sokkal jobban el tudok vele beszélgetni, több a közös vonásunk, hasonló a gondolkodásmódunk és több közös témánk is van, mint a barátommal...

Viszont mégmielőtt összejöttem volna a barátommal úgy éreztem h nagyon szerelmes vagyok belé, ezért is jöttünk össze, akkor nem törődtem ezzel a másik sráccal, csak a barátom számitott, ez volt 3 hónapja.

De azóta jöttek a problémák és a veszekedések, és sajnos elbizonytalanodtam: nem tudom, akarom-e ezt a kapcsolatot, amiben most vagyok? Hiszen itt van ez a rendeskedves fiú aki már majdnem fél éve próbálkozik nálam és én mással járok...

Szerintetek szakítsak a barátommal emiatt a fiú miatt?


2011. febr. 26. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én talán szakítanék vele. Ha többet érzel a másik srác iránt akkor igen. Jobban összeilletek.
2011. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és a férfiak disznók...tényleg.
2011. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel iránta úgy mint a barátod iránt akkor inkább vess ennek véget. Annak semmi értelme ha egy másik fiú után epekedsz miközben a pasiddal jársz. A második válaszadónak: lehet hogy a férfiak disznók, de akkor a nők zoofilek. :D
2011. febr. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!