Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy legalább ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legalább ne nézzen levegőnek?

Figyelt kérdés

A buszon van egy srác, aki nekem tetszik. Az a probléma, hogy ő engem észre se vesz. Nem úgy, hogy " úú elkapom a tekintetem, mert rá se akarok nézni" XD hanem, olyan mint akit nem is látna. (lehet azért, mert több mint egy fejjel magasabb nálam és nem kerülök szemmagasságba? XD)

viccet félre téve egyáltalán nem vagyok csúnya vagy ilyesmi, a legtöbbet rám mondott jelző az "aranyos"...


2011. febr. 26. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Észre sem vesz...? menj nekimajd észre vesz..:D
2011. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát,ha nem tetszik nem m1?:D

Ha levegőnek néz örülj neki,hogy nem hajt rád xd

2011. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

idióta xD olvasd el még egyszer: "nekem tetszik" XD


nehezen tudnék nekimenni, hogy ha én már ülök, mikor ő felszáll (:

2011. febr. 26. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor ne ülj le :P
2011. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha megfogsz, mikor dob egyet a busz a jó kis magyar utakon, akkor szívesen XD
2011. febr. 26. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
tényleg jó az ötlet h ne ülj majd csak azután indulj el leülni mikor már felszállt és véletlen ess neki h megfogjon és utána már lehet is ismerkedni és tuti észre fog venni másnap meg már csak szimplán odamész hozzá beszélni vagy fordítva
2011. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
másnapról nem igazán eshet szó, mert mindketten kolisok vagyunk és csak pénteken meg vasárnap látom. odafele ő száll fel később, visszafele meg hamarabb.
2011. febr. 26. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:

egy városban vagytok?

ha igen még mindig ess az ölébe odafele menet és utána meg a végállomáson dumálgattok aztán akár a városban találkoztok

2011. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sok olyan válasz jön, hogy essek az ölébe.. ezzel az a probléma, hogy alapból elég ügyetlen vagyok, és ha még rá is játszanék, abból semmi jó nem sülne ki, az biztos xD
2011. febr. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!