Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Valaki segítsee...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valaki segítseeen! :|

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja szakítottam az exemmel. Majdnem 1 hónapig tartott. De szakított velem. Az óta nem nagyon keresgetek más pasit. és ha meglátom mással. Hogy flörtöl. Akk. szarul érzem magam. Mit tegyek?! Nagyon rossz. :' ( és még mindíg szeretem. :| 14/L
2011. febr. 26. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Basszus, már ne is haragudjál, az lenne a gáz, ha 1 hónap múltán teljesen elfelejtenéd.

Nem baj ám az, ha 1-2 hónapot pasi nélkül tengődsz!

2011. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Szakítottál vele? Szenvedjél csak.. Neki is rossz volt, most neked lesz rossz.. megérdemled..:(


felejtsd el, ennyit tehetsz + legközelebb okosabb leszel..

2011. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után hozzászoksz.
2011. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sztív2000 ***** válasza:
Ne tégy semmit.
2011. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem én szakítottam.. ő szakított velem...:|
2011. febr. 26. 21:20
 6/10 A kérdező kommentje:
* szakított az exem. elírtam. .:W
2011. febr. 26. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Kerüld őt, törölj ki minden képet róla.

Ne is gondolj rá.

Próbálj meg egy másik pasival lenni, aki nem dob téged.

Sok sikert.

2011. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úristen, egy (ismétlem: EGY) teljes hónapja nem pasizol? Szörnyű.


Nekem utoljára majdnem egy éve volt barátom, és én is még csak most kezdek lassan újra pasizni. Akkor most mi van?

2011. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 év 2hónapig voltam pasi nélkül. végig az exemre vártam aki végül visszajött. Itt is ő szakított.

egy évvel vayok idősebb nálad, de valahogy nem sikerült belehalnom. Kivártam türelemmel.

2011. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okéé.de nem az hogy... 1 hónapig voltam /vagyok pasi nélkül..hanem sszar mert szeretem..és nemtudok mit csinálni ellenne:'( nem tudom kiverni a fejemböl:'( :| az meg a másik.hogy még ha akarnám sem tudnám..mert osztálytársam..:'( :| és minden nap látom..hogy mással flörtöll meg minden..hogy tudnám azt csinálni.hogy ne érdekeljen?:|
2011. febr. 27. 00:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!