Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez béna szám? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez béna szám? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem az 50-es évekbeli rock and rollt, ezért is döntöttem úgy, hogy ezt választom, és "elküldöm" annak a fiúnak aki tetszik. mindig mackónak hívom, ez egy másik ok amiért emellett a dal mellett maradtam, de kíváncsi vagyok mások véleményére is! szerintetek nagyon béna dal? nem fiúnak való? kérlek ne durvuljatok, csak normálisan válaszoljatok! nagyon szépen köszönöm minden kedves hozzászóló véleményét!!:) 16/L
2011. febr. 26. 08:33
 1/7 Norb66 ***** válasza:
Milyen dalról is van szó?
2011. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ooooooh bocsii:( lemaradt a link:( itt van:

http://www.youtube.com/watch?v=D-cYlpH4eSY

2011. febr. 26. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Elvisz mindig király marad.
2011. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az elvis az nagyonjo;) Szeretem ha egy lánynak nem a rap jön be mondjuk, hanem valami különlegesség, mint a rakkenroll:) 18/F
2011. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!!:) ez megnyugtató...:)

én pont egy kissé gáznak érzem magamat, nem is nagyon merem vállalni, hogy szeretem a rock n rollt mert a környezetemben senki sem hallgat ilyet! :(

2011. febr. 26. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy Elvis számra nem lehet azt mondani, hogy béna, csak nem a mai kor divatzenéje(sajna).

Tudom milyen az amikor, senki sem azt hallgatja, amit te szeretsz, mert én is nagyjából azokból az időkből hallgatok zenét, mint te (inkább egy kicsit későbbről, mint az 50-es évek) Pl: The Kinks, Lynyrd Skynyrd, Rolling Stones, Aerosmith, The Stooges, The Turtles, The Who...

Bár én nem érzem gáznak, nem akarok ezzel senkinek sem megfelelni, ezt szeretem, hát ezt hallgatom.

16f

2011. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kezdem kissé irigyelni Mr. mackót :D


16/f

2011. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!