Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg béna, de már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg béna, de már nem tudok mit csinálni?

Figyelt kérdés
szóval az nagyon béna ha megbokok egy fiut a facebookon, mert nem tudok feléje sehogyan kozeledni, nincsenek kozos barataink, nem beszelunk, meg koszono viszonyban sem vagyunk, de nekem nagyon tetszik :)
2011. máj. 7. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talá nem a facebooknak kéne a világ közepének lenni, hanem néha ki is mehetnél a szabadba, azon túl hogy ott is telóról fbznél. SImered egyékbént a srácot? emrt nem derült ki?
2011. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megcsinálhatod, nem ciki.
2011. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem lakunk egy helyen, csak egy suliba jarunk
2011. máj. 7. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Facebook... élőben kéne tényleg ismerkedned.Amúgy meg ha tényleg tetszik írj neki facebookon egy levelet, hogy jobban meg szeretnéd ismerni és szimpatikus neked.Ha még köszönő viszonyban sem vagytok nem nagy szám ha nem ír vissza.Ha visszaír utánna elkérhetnéd az msn címét, telószámát stb.. vagy csak bökdösheted tovább:S
2011. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy még annyit hogy régebb nekem is tetszett nagyon egy lány, nem gondoltam volna valaha is hogy olyan jóban leszünk mint most.2 napja megadta az msn címét a suliban, és azóta is tök jól el vagyunk, lehet hogy még ki is alakul valami..
2011. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de akkor eloben h ismerhetnem meg, minth mivel menjek oda hozza?? Ja es koszi a valaszokat, mindenkinek zold kez
2011. máj. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!