Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor most tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszem neki, vagy sem? :S

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon megtetszett nekem egy hónapja. Egy suliba járunk és évfolyamtársak vagyunk. Van egy lány aki szintén évfolyamtársunk és jártak. Pontosan nem tudom hogy meddig, mert amikor ők együtt voltak akkor még nem tetszett nekem a fiú, és nem is mászok rá olyan srácra akinek van barátnője. Az egész úgy kezdődött hogy a suliban puszival köszöntünk. Minél többet láttam a suliba, annál jobban megtetszett. Elkezdett írni nekem minden nap leveleket, hogy hogy vagyok, milyen volt a napom, meg stb. Mikor írtam neki hogy most megyek, mert találkozom egyik barátommal, ő megkérdezte hogy a fiúm? És mondtam hogy nem! Erre ő azt írta hogy na azért! Egyik este írt hogy hol vagyok éppen, én meg írtam neki hogy utcán, és kérte hogy találkozzunk, mert látni akar. Találkoztunk is. Nem volt semmi, csak beszélgettünk, átölelt, és megfogta a kezemet is. Mikor elbúcsúztunk már rögtön írt is éjjel, megint a szokásos dolgokat. De nem tért rá a dologra. Aztán volt most 1-2 hét mikor nem is beszéltünk szinte még üzenetben sem, csak köszönt a suliba puszival és ennyi. Nagyon rosszul esett. Aztán most újra elkezdett írni nekem szinte minden nap. De én úgy érzem hogy még mindig a volt barátnőjét szereti és lehet hogy csak velem akarja elfeledni a lányt. Félek hogy szerelmes leszek és nagyon nem akarok, mert pont nem régen felejtettem el valakit akit 4 éven keresztül szerettem. Kérlek írjátok le a véleményeteket hogy ti hogy látjátok a helyzetemet. Előre is köszönöm! Egy 16 éves lány. :/
2011. febr. 25. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de ez kevés és mi sajnos nem oldhatjuk meg a problémádat.
2011. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!