Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Van egy lány aki járni akar velem, jól néz ki, aranyos meg minden, csak egy baj van vele, hogy cigány. :S

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 18:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
18%
gázosítsd el
2011. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Kíváncsi vagyok az ilyen neonáci, álnáci, vagánynáci kommenteket miért nem törlik a kedves moderátorok?! Bár igaz, a magyar ember hatalmas eszéről árulkodik ez az általánosítás a kisebbségi körben :)))) Ügyesek vagytok!
2011. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. És nem áltudományoskodásról van szó szerintem, csak egy értelmes kommentről!
2011. febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem...mondjuk ez már bíztosan rég nem aktuális mert vagy meg jött az eszed vagy elvágták a torkodat, szerintem kerüld el .Ezek mások mint mi , saját törvényekkel s szokásokkal és saját "életvitellel". Sok még ahhoz is buta hogy észre vegye a fogamzásgátlót az éjjeli szekrényen.Bele csöppensz és azt veszed észre hogy van 10 gyereketek és rongyokban jársz a sulit abba hagytad és nem lesz belőled senki.Saját véleményem hogy nem szabad velük keveredni....azt a fehér nőt nem is nézem semmire aki egy ilyennel össze áll.Számomra az már nem Magyar.
2012. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Imre777 ***** válasza:
Na most erre mit lehet írni! (?)
2016. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!