Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Van egy lány aki járni akar velem, jól néz ki, aranyos meg minden, csak egy baj van vele, hogy cigány. :S

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 18:49
1 2
 1/15 Moszuke ***** válasza:
95%

cigányok között is van kivétel. nézd meg milyen a családja és úgy dönts szerintem.

ha dolgos népség akkor no para. hadd szóljon

2011. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Miért akadály?
2011. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Annyi pujáró van már hogy bőven jut neki majd más. Ha később valami oknál fogva szakítasz vele azt tudd hogy utolsó napod.

Miért nem lehet magyar lányt? annyi szép kedves aranyos lány van :/

2011. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Már ne is haragudjatok, de magyarok közt is van olyan cigány, hogy az csak na....... És cigány közt is van tisztességes ember. Uncsi már Hitlert játszani.
2011. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
NEEEE! szerintem. jol mondta az elöttem lévő, annyi szép magyar lány van
2011. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18:53-ra gondoltam
2011. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha cigány akkor amint szakítasz vele jön a csálád és megdöglesz mádzsárg3ci! Hagyd a fenébe, nem éri meg!
2011. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Én magyar lány vagyok, de a párom roma származású. Tudod, van egy olyan kognitív szint ami felett már nem számít hogy a kisebbségi vagy a többségi társadalomhoz tartozol, vagy sem. Én is és a párom is első generációs diplomások vagyunk, nálunk soha nem volt vitakérdés a kisebbségi hovatartozás. Ha téged ez aggaszt, márpedig úgy látom, akkor nem javaslom, mert nem biztos hogy át tudsz rajta lépni! Nekem is ez volt az első, előtte csak magyar fiúkkal volt kapcsolatom, de ez lesz az utolsó és nem azért mert félelmeim lennének egy esetleges szakítás után, csupán azért mert ő az igazi!:-)Ha komolyra fordulna a dolog veled és a lánnyal, javaslom, akkor csinálj ebből kabinetkérdést, addig pedig megteheted hogy szimplán jól érezd magad, akárkivel akit érdemesnek tartanál rá! Ügyes legyél!;-)
2011. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, és 20:06 L/22
2011. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kognitív szint habbababba! Áltudományos szöveg. A cigókkal nagyon vigyázz, lehet hogy az életeddel játszol.
2011. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!