Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van valami kozunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami kozunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok, en egy 14 eves srac vagyok, van az osztalyomban egy szep lany. Egy kirandulason nagyon "joba lettunk" szoval egyut toltottok majdnem mind a ket napot.Oran sokszor "szemezunk". Nem tudom lehetne valami koztunk vagy valami?
2011. febr. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen szerintem lehetne. Légy bátor és hívd el valahová;)
2011. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat figyelj egy telen elmentunk a parkba estalni meg minden de semmi. Most meg gondoltam egyet es ravettem a havert es aki neki tetszete s a lany aki nekem hogy menjunk biliardozni gondoltam atolelve megtanitom hatha... De megsem jottek valahogy ez nekem nem sikerul..
2011. febr. 24. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm hát akkor nem tudom.. Lehet hogy félreértetted a jeleit és ő csak simán barátként kezel. Tudom, hogy kellemetlen ha nem jön össze de szerintem kérdezz rá egyszerűen, hogy bejössz-e neki. Vagy a találkát pontosítsd és mond hogy ez egy randi és a havert meg a csaját hagyd otthon. Kettesben legyetek.
2011. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ertem es neked is kosz a vlaszokat es a jo tanacsokat.

a kommentedre pedig sokszor mondta hogy aranyos meg szep a szemem meg hat volt hulye fejjel rakerdeztem de mindig azt mondta hogy "nemtudom" masoknak is akik feltestvereim es az o legjobb baratnoje es mondta neki, hogy osszeillunk meg minden. Volt, hogy 1 2 ora hosszat beszeltunk telon. Most pont melette ulok a szinhazba ott is " szemeztunk" nm tudom menyivel jutok tovabb a szemezgetessel de jol esik hogy ramnez meg ijenek.

2011. febr. 24. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!