Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítene valaki? Fiú téma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofiivagyok kérdése:

Segítene valaki? Fiú téma?

Figyelt kérdés

sziasztok lenne egy problémám.

van egy fiú aki tetszik csakhogy ő focista és ők eléggé beképzeltek..

egy suliba járunk és bejelöltem fészen..mert élőben nem merek odamenni hozzá úgy hogy szia zsófi vagyok meg minden..

szerintetek mit csináljak?? írjak neki üzit?vagy a barátnőmet kérjem meg hogy érdeklődjön nála

előre is köszi

15/Ł


2011. febr. 22. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hátha barátnődnek van bátorsága akkor kérdezgessen felőle..hogy van-e barátnője?

nem-e tetszik neki vki?meg hogy áll a lányokkal?...de irhatsz is rá...és hátha jól eltudtok majd beszélgetni :D

2011. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Írhatsz neki üzit, persze nem olyan mint élőbe de lehet valami. Barátnőt viszont semmikép ne vond be.... amúgy miért pont egy beképzelt focista kell neked? Annyira kevés a pasi arrafelé? :P


16/f

2011. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy tudom hogy nincs barátnője.

a barátnőm a srác ikertesójával jár csak nem akartam kisregényt írni :)

köszi a választ

2011. febr. 22. 16:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem,hogy a focisták miért beképzeltek(mert azok).A másik dolog amit nem értek,hogyha tudod róla,hogy ilyen,akkor minek akarsz vele járni?Szerinted jó lesz mellette?
2011. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát igen kevés a normális :S

de róla legalább tudom hogy kedves meg minden csak sajnos nem merek kezdeményezni:(

2011. febr. 22. 16:45
 6/13 anonim ***** válasza:

szerezz infókat,hogy milyen a srác

bunkó vagy sem.....

aztán felveheted msn-re ha nem bunkó.azt ott elmondod,hogy láttad a suliba stb.....

ha tényleg jól focizik egyesületben,akkor elég valószínű,hogy kajtatnak utána a csajok.

elkezdesz vele ismerkedni.nem kell kéretni magad,inkább kicsit rejtélyes. ha érdekled akkor érdeklődni fog

ha meg nem akkor verd ki a fejedből a srácot

2011. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

és üziben mit írjak neki??

úgy nagyjából?? xD

2011. febr. 22. 16:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért adj neki jeleket mindenképp írj rá mond, ha viccel jó fej meg tudod...., ha nem kezdeményez akkor neked kell:)

Sok sikert:)))

2011. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen ;)

rendesek vagytok nagyon :DD

2011. febr. 22. 16:49
 10/13 anonim válasza:
rengeteg focista van a családomban, több mint valószínű hogy egy focistának nem te leszel az első helyen, de ha megismeritek egymást és jól kijöttök akkor meg hajrá :)
2011. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!