Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El lehet úgy menni buliba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet úgy menni buliba, hogy nem iszom alkoholos italt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, és ő ilyen füves-ivós típus, és félek, hogy nyuszinak vagy problémásnak fog emiatt tartani. Tudom, hogy ha igen, nem kéne vele semmit sem kezdeményezni, de azért én még is szeretnék valamit.
2011. febr. 22. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Drogosból nem lesz mintaférj,senki kedvéért,még ha világbajnok csaj vagy,akkor sem.

Egyébként nem muszály buliban alkoholt inni.

2011. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Köszönöm kérdező, hogy megerősítetted a hitem, abban, hogy az egyre fiatalabb generációk, egyre hülyébbek.
2011. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog miattad megváltozni. Hasonló módon gondolkodtam, 2 évemet fecséreltem el. A végén még én voltam a hibás és a hülye, mert mint kiderült, ő is úgy gondolta hogy megváltoztathat engem, de én nem hagytam magam. Cserébe ő se hagyta magát. Kérlek, keress értelmes fiút, ő meg hagy szenvedjen 20 éves korában a májráktól és az agykárosodástól. Addigra hidd el, most akármilyen vonzó is, addigra nem lesz az...
2011. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy lezüllesszen az ő szintjére!
2011. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Csak azt kéne itt megérteni a sok nyomoréknak hogy az iszik nem egyenlő az alkoholistával a füvezik pedig a drogossal.

Ha a csávó normális akkor nincs gáz.

És ne mondja itt egy gyökér se hogy drogos alkoholista mit akarsz tőle amikor az elmebeteg tömeggyilkosok nagyrésze pl. templomba járó mélyen vallásos ember...

2011. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vállald hogy te vezetsz, akkor egyrészt nem kell tartani balesettől... de kell, NŐ VAGY :)

másrészt van egy tökéletes "kifogásod".

2011. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!