Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El lehet úgy menni buliba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet úgy menni buliba, hogy nem iszom alkoholos italt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, és ő ilyen füves-ivós típus, és félek, hogy nyuszinak vagy problémásnak fog emiatt tartani. Tudom, hogy ha igen, nem kéne vele semmit sem kezdeményezni, de azért én még is szeretnék valamit.
2011. febr. 22. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Izgatás kérdése...
2011. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%

nőies ha valaki nem iszik alkoholt egy buliban, vagy csak mértékkel.

viszont egy férfi legyen férfi és igyon!

2011. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
melyik fontosabb neked, egy füves fiú vagy a saját elveid? :) Ha tudsz válaszolni erre, akkor már megvan a válasz.
2011. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Tudod, én egy füves-ivós (drogos alkoholista) fiútól nem akarnék SEMMIT, ha még cikinek is tartja, hogy nem leszek részeg a bulikban, akkor főleg..!!

Annyira jól soha nem tudna kinézni. :S


Mégis mit szeretnél ettől a fiútól?

Ugyanis a leírás alapján a legtöbb, amire számíthatsz, hogy meghajt befüvezve, piásan, egy házibuliban, reggel meg értelemszerűen nem emlékszik a nevedre se.

Neked ez kell..???

2011. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
El lehet menni, csak semmi értelme.
2011. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás, ha nyomatékosan, határozottan kijelented, hogy nem iszol, nem füvezel. Elmondod rá az indokaid, nem nyávogva, nem hisztizve, nem kedvesen, hanem normális, komoly hangnemben. Ha elsőre komoly benyomást teszel utána elfogadja és nem fog miatta csesztetni. Csak ne látszódjon rajtad semmiféle bizonytalanság.
2011. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 14 éves korom óta úgy bulizok, hogy 1 korty alkoholt sem iszom!!!


Ez nem azért van mert nem szeretném, de a szervezetem nem tudja lebontani az alkoholt és szinte 1 korty sörtől úgy berúgok mintha felittam volna az egész boltot:S


De te csak mond mert nem szeretnél. De sztem egy kis sörtől semmi bajod nem lehet, bár pont én mondom:D

2011. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Egy buli mért arról szól, hogy mindenki félholtra igya magát? Anélkül is ki lehet kapcsolódni.

Amúgy meg elég idióta vagy, hogy egyáltalán szóba állsz olyannak aki iszik meg füvezik. Mégis mit gondoltál, hogy majd miattad megváltozik? Az ilyen függő gyökerek a legönzőbb emberek. K*rvára nem érdekli őket semmi, csakhogy kielégítsék a függőségüket. Komoly érzelmi kapcsolatra nem számíthatsz tőle, de nyugodtan legyél hülye és tanulj a saját károdon.

2011. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt remélem, miattam megváltozik :S
2011. febr. 22. 16:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Na ebben ne reménykedj. Sokan gondolták így és a legtöbbjük puffant egy nagyot:S
2011. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!