Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egyáltalán olyan 18-24 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán olyan 18-24 év közötti lány, akit érdekel a szociológia, politika (nem jobbikos módjára), gazdaság, és ezekről szeret beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sajnos elég egyedi ízlésem van a lányok érdeklődési körét illetően, és nem tudom, hogy egyáltalán van-e esély, hogy ilyen emberrel találkozzak. Szerintetek?
2011. febr. 22. 15:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, és te lány vagy?

Egyébként a kérdéshez még annyit kiegészítést fűznék, hogy Pesten hol lehet találni ilyen beszélgetős klubokat, ebben tud valaki segíteni? (főleg itt a szociológia, társadalom, és egyéb témákra értem)

2011. febr. 23. 13:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, lány vagyok.

Pesten nem tudom, hogy hol van ilyen, de pl.: Szegeden tudom, hogy van egy ilyen kávézó, ahová kimondatlanul is tudja mindenki, hogy sok bölcsész jár és sok ilyen jellegű program is van.

Szerintem próbálkozz az ELTE körül, meg megtudni, hogy ki hová jár.

2011. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!