Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor hívjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Néhány hete folyamatosan látok egy lányt szinte minden nap általában egy vonattal jövünk megyünk. Volt néhány biztató jel ezért bejelöltem facebookon. Elkezdtünk beszélgetni. Úgy vettem észre, hogy örült neki, hogy ráírtam. Azóta mégcsak egyszer beszéltem vele. Élőben még soha nem beszéltem vele csak neten. Ilyenkor a köszönésen kívül mondjak neki valamit a szimpla találkozáskor? Szerintetek mikor lenne alkalmas az első randi?? 1-2 hét?
2011. febr. 21. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is kérdezd meg, hogy mit gondol rólad! Szépen vezesd fel azt, hogy bevallod tetszik neked és ha biztató a válasz kérdezd meg, hogy lenne-e kedve eljönni valahova. Nagyjából ennyi.:-)
2011. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szerintem ne hívd el egyből randira ,mert az fura lenne mind2töknek. nincs közös téma stb.. és kellemetlen lenne. 1-2 hét kell neki hogy magától rád írjon mi van veled stb, akkor felkelted az érdeklődését. -lassú víz partot mos-

remélem tudtam segíteni

2011. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindegyikőtöknek én is hasonlóan gondoltam. És mikor kezdjem el neki mondani hogy tetszik, hogy ne gondoljon nyomulósnak?
2011. febr. 22. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:

21:12, az első válaszoló vagyok:

Beszélgess vele az első pár napban (főleg személyesen), ismét azt mondom, hogy kérdezd meg, mi a felfogása, mit gondol az olyan típusú férfiakról, mint te vagy... Valamennyire nyílj meg előtte, mondj el olyan dolgokat, amit másnak nem szívesen mondanád el... Ha biztató a dolog, akkor valld be, neki, hogy tetszik neked... Ez nem nyomulás, ha beismerően mondod el neki, akkor jól is kijöhetsz belőle, mert szimpatikusnak fog tartani és kérdőre von, hogy miért nem ezzel kezdted ---> valahogy így próbáld meg...:-)

2011. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a 2. vagyok sztem a mai lányoknak felesleges udvarolni, nekik is az "elérhetetlen" csávók jönnek be, de mivel nem ismerem a csajt így nehéz eldönteni, meg mondtad h eddig nem is beszéltetek, erre menjen oda mindennap?!, hát ha ez nem nyomulás akkor nem tudom mi. de a jelekre figyelj szerintem. meg persze h mennyi idős, az is fontos.

Bár az is lehet h hülyeségeket beszélek :D de ez az én véleményem ;)

2011. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 éves a csaj én 17 vagyok. kösz a válaszokat!
2011. febr. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!