Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet udvarolni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

John Lowery kérdése:

Hogyan lehet udvarolni és ezzel egy új kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Idióta kérdés... Nem rég lett vége egy hosszú (5éves) kapcsolatomnak, amely terror volt így visszagondolva, ugyanis az összes baráti kapcsolatomat tönkretettem miatta, mert az exemnek nem tetszett. Éppen ezért problémát okoz az ismerkedés, és úgy általában a másokkal való kommunikáció, mivel ez alatt az 5 év alatt jóformán senkivel sem beszélhettem. Lányokkal meg pláne nem, mert abból dráma lett volna. Elhívtak egy buliba, amin jó alkalom adódna az ismerkedéshez, csak nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá. Hogyha tegyük fel van egy szimpatikus lány és szeretném úgymond' meghódítani, akkor hogyan kezdjek neki?
2011. febr. 21. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, az már rég rossz ha az exed miatt dobtad a barátaidat...valljuk be, nem érte meg ezt az áldozatot. Ilyen csajjal én ki sem kezdtem volna, már bocs. De az nekem nem pálya, ha nekem megmondják h kivel mikor hol találkozhatok. Egy kapcsolatban mind2 fél számára meg kell hagyni a személyes szabadságot.

Ha mész buliba haverokkal, szólitsatok le egy két lányt, ha szimpik vagytok nekik, akkor tuti odaülnek hozzátok, és már simán dumcsizhattok is. De az a legfontosabb, h ne görcsölj semmin, mert az elronthatja az egészet!

2011. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az elmúlt öt évet. Ha tetszik egy nő, dicsérd meg a haját, illatát, ruháját, vigyél neki egy pohár italt, kérdezd meg tőle, hogy kivel jött! Elkezdeni nehéz, a többi meg majd jön magától. Legyél kedves, és ne legyél gátlásos.
2011. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is jól jegyezd meg: a kapcsolat (bármilyen emberi kapcsolat) NEM rabság! Az alkalmazkodás nem a másiknak való teljes alárendeltséget jelenti, hanem az empátia-érzék érvényre juttatását.

Az emberi élet végső és legnemesebb célja, hogy eljusson önmagához, minél jobban megértse, kifejezhesse és megvalósítsa önmagát, s akkor a legszebb, ha mindezt két ember ki tudja hozni egymásból, segítik egymás életének teljességét, sikerülését.

2011. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és nézz ki jól! A többi már jön magától.
2011. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnálom h ennyire gátlásos lettél egy 5éves kapcsolat után.De azt is el kellett valahogy kezdened,hát majd most is:)
2011. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 11 év után kezdtem újra a csajozást. Pár hónapig görcsös voltam, de már jobb vagyok benne mint korábban. Van élet egy hosszú kapcsolat után is.
2011. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!