Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a szerelem hevében hülyeségeket csináltatok?

Figyelt kérdés

Én pl. egy visszautasitás hatására hülye szerelmes levelet irtam... akkor jónak tünt. De félév után ég a pofám tőle.

Nektek volt már ilyen?


2011. febr. 20. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Rámásztam egy tanáromra. :D

17/L

2011. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze. Fiatalabb koromban sok olyan hülyeséget csináltam, amikor "szerelmes" voltam, amitől utána azt hittem, elsüllyedek...:D
2011. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, volt, szerintem ezzel jár a szerelem...hibázunk kisebbeket, nagyobbakat, amitől aztán ég a pofánk, de ez van xD
2011. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is visszautasítás után kezdtem el hülyeségeket csinálni. Bár akkor még picike voltam, 15 éves, első igazi reménytelen szerelem. Azt képzeltem, hogy mivel egy olyan mély témát meg tudtunk beszélni, mint az én érzéseim (kedvesen utasított el), ezentúl barátféleségesek leszünk. Én is írtam neki levelet, meg Valentin napon egy kis idézetet adtam neki, meg felvettem egy barátját msn-re. Kicsit határozottabban kellett fellépnie ekkor... sokáig zavart, hogy ezeket megtettem.

De lassan 5 év eltelt azóta, és azóta okosabb vagyok.:) Amúgy nekem is akkor jónak tűntek azok az ötletek.

2011. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ne is mondd, dettó mint te :D most már a pofámról ég a bőr, hogy milyen szánalmas lehettem, de hát annyira...

tipikus hősszerelmes vagyok, így ha leszáll a rózsaszín köd akkor bizony égetem magam, rommá...

23f

2011. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jajaa velem is történt ilyen.
2011. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én felmentem a társkeresőre és irtam az exnek álnéven, egy másik lány nevében. Vissza akartam kapni. Könyörögtem is neki, hogy próbáljuk meg újra. Így utólag néha szégyellem, mert nem mentem vele semmire.
2011. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is olyan hülye voltam,mint Te!Én is írtam szerelmes levelet,de olyan hülye voltam.Most már anyuka vagyok,és ég a képem tőle,már akkor is,ha eszembe jut,de legalább a srác valahová messze költözött.....Legalább lesz mit mesélni a tábortűznél a gyerekemnek évek múlva,mint horrortörténet.
2011. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos én is ugyanígy voltam. Levelet írtam neki... annak ellenére hogy én szakítottam vele..rá egy olyan 2 hónapra.... ésss nagyon is jó ötletnek tűnt...De tényleg nagyon szégyeltem magam..hogy hogy lehettem ilyen szánamas.
2011. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mindenki nyugodjon meg ,amíg nem hallottátok az én sztorimat! :D

Nos, a szerelem tudjuk jól elvakít, annyira szeretnék egyszer igazán szerelmes lenni vakság,és félreértések nélkül. A volt pasim megcsalt a volt csajával,persze elfelejtette megemlíteni. Nos én ezután eljátszottam egy álterhességet,álabortusszal,és ez sem hatotta meg. Szóval nyugodj meg! Mindenki hülye ha szerelmes! Mindenki! Ha leszáll a rózsaszín köd,akkor jössz rá milyen baromságokra vagy képes....

2011. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!