Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem csóktól számítják a "járást"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csóktól számítják a "járást"?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 19:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Bizonyos szempontokból nézve ige. Persze névlegesen. járhattok együtt de a csók olyan mint egy szentesítő eszköz.;)

18/F

2011. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkortól számítják sztem, amikor kimondják. Ha a csóknál, akkor onnantól.
2011. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Vannak akik csóktól számítva járnak, de nem lehet azt mondani, hogy onnan számítják, mert az már általánosítás lenne.
2011. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%

nekem a barátom szemtől szembe egyből megkérdezte hogy járunk-e. és én mivel szeretem azt mondtam hogy igen.és még az első csókunk sem volt meg.és meg még egyáltalán nem is csókolóztam ugy hogy ő lesz az első.

13/L

2011. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem, mert megcsókolhatsz úgy egy embert, hogy nem jártok, és sose fogtok járni.
2011. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én meg úgy dugtam meg egy nőt, hogy soha nem jártunk.


A csóktól szokás számítani. De ez csak hagyomány.

2011. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

igen,de az milyen hogy csak úgy elhatározzátok hogy most jártok és akk..?!

vagy akk mi a "bizonyíték" hogy jártok..

nekem az olyan fura hogy azt mondodm h jársz valakivel közbe meg semmi nem volt.. mintha az utcán egy szembejövő mebernek mondanád..

meg ez olyan gyerekes számomra..

csók után oké,vagy csóktól..de csók/szex elött..:O vagy amikor még semmi nemvolt..:O

2011. febr. 20. 20:37
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az számít járásnak, hogy két ember szereti egymást, és gyakran töltik együtt az idejüket. Attól függetlenül, hogy még csók sem volt, vagy már minden, amit el lehet képzelni.
2011. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

nemigaz de sötétek vannak itt. ha csak ugy smacizol egy buliban persze hogy attol még nem fogtok járni, de egy kapcsolat onnantól kapcsolat kb hogy első csók...

az meg megint mekkora hülyeség hogy onnantól hogy kimondják? soha nem mondtuk ki barátnőmmel hogy akkor mi most járunk, mégis 5 hónapja együtt vagyunk. az első csók jelentette azt hogy komolyan gondoljuk a randikat és nem csak hülyéskedünk.

szóval röviden: DE

kicsit hosszabban: az olyan csóktól amit megelőz 1-2 randi, ismerkedés, és nem csak buliban félrészegen (netán teljesen részegen) szórakozásbol smacizol vkivel.

2011. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
A járást az őskortól, az emberszabásúak felegyenesedésétől számítjuk.
2011. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!