Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire fél, vagy most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fél, vagy most mi van? (sürgős pasi ügy)

Figyelt kérdés

Tehát van egy fiú akivel már 1hete járunk.Amikor még nem jöttünk össze akkor is találkoztunk stb.Kötöttem vele egy fogadást amit elveszítettem és ezért lógok neki egy csókkal,de ez még 2héttel a találkozgatások és a járás előtt volt.Amikor találkozunk nem merek a szemébe nézni mert nem érzem szépnek magam akárhányszor is mondja.Tehát a lényeg az,hogy miért nem csókol meg? szerintetek az én hibám mert nemmerek a szemébe nézni?esetleg nekem kellene kezdeményezni? mert én még nem csókolóztam és nagyon nemtudom mit kellene tennem ebben a helyzetben =/

A válaszotokat előre is köszönöm =)

14/L


2011. febr. 20. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
először adj neki szájrapuszit,és várd meg,arra hogy reagál :)
2011. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 TOMAtm ***** válasza:
14 évesen mehet a szájrapuszi.ha megvolt mond meg neki h 2 év múlva ha még veled lesz le is opod XD....végülis akkor még csak 16 leszel,szerintem bevállalja a 2 évet.
2011. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Figyelj ide édes szívemmm.Ha lehet ne magadból indulj ki...

Millió puszi arra a hülye fejedre.

2011. febr. 27. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!