Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire fél, vagy most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fél, vagy most mi van? (sürgős pasi ügy)

Figyelt kérdés

Tehát van egy fiú akivel már 1hete járunk.Amikor még nem jöttünk össze akkor is találkoztunk stb.Kötöttem vele egy fogadást amit elveszítettem és ezért lógok neki egy csókkal,de ez még 2héttel a találkozgatások és a járás előtt volt.Amikor találkozunk nem merek a szemébe nézni mert nem érzem szépnek magam akárhányszor is mondja.Tehát a lényeg az,hogy miért nem csókol meg? szerintetek az én hibám mert nemmerek a szemébe nézni?esetleg nekem kellene kezdeményezni? mert én még nem csókolóztam és nagyon nemtudom mit kellene tennem ebben a helyzetben =/

A válaszotokat előre is köszönöm =)

14/L


2011. febr. 20. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztos kis félénk, csak nyomd oda a szád az övéhez a többi majd jön :P
2011. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"fogadást amit elveszítettem és ezért lógok neki egy csókkal" Ne fogadásból legyen már meg az első csókotok akkor sem ha tetszetek egymásnak!

"már 1hete járunk." inkább csak(:

Tetszel neki(gondolom már mondta is) szóval nyugodtan elhiheted, hogy szép vagy, és merj a szemébe nézni. Ne félj tőle, hiszen nincs miért szégyenlősnek lenned. (:

Lehet, hogy esetleg ő sem akar fogadásból megcsókolni, vagy esetleg félénkebb, ami ebben a korban teljesen érthető. Szerintem ebben az esetben várd meg amg ő lép, mert esetleg ha fél, és te letámadod az nem épp szerencsés.

drukkolok:D

2011. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. persze ha nézi a szádat, akkor biztos lehetsz benne, hogy meg akar csókolni, csak nem mer. Abban az esetben lépj te;)
2011. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat =)

Hát igen láttam h nézia számat és vártam h lépjen de nem lépett =/ És ezt nagyon nemtudom mire vélni =S

2011. febr. 20. 16:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha viszont meg "letámadom" és rosszul sül el akkor mi lesz?Mert ismétlem nem csókolóztam még...
2011. febr. 20. 16:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Véld annak, hogy nem meri megtenni, mert fél, hogy megbánt a lépéssel.
2011. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak nyalogassátok egymás nyelvét. Nem nagy cucc.
2011. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nézi a szádat, akkor lépj nyugodtan az annak a jele, hogy eg akar csókolni, csak nem mer. De semmiképp sem úgy, hogy na tudod volt ez a fogadás, akkor essünk túl rajta, és lekapod:D Menjetek el sétálni(már amennyire lehet ilyen zord időben), és a megfelelő pillanatban, valami szép helyen(:

Ha letámadod max annyi, hogy megijed, vagy nagyon esetlen lesz, mivel nem volt rá felkészülve. De egyébként ha szeret akkor nem fogja rossz néven venni azt sem;D

2011. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
írj, ha van fejlemény, kíváncsi vagyok(:
2011. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én ehhez túl bátortalan vagyok...:( nem merek én kezdeményezni.ma is találkoztunk de nagyon féltem...
2011. febr. 24. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!