Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ez a szöveg bejönne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ez a szöveg bejönne?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy csaj a gimiben, az osztályunk egymás mellett van. Minden szünetben kinn vagyunk a folyosón, de még egy szót nem szóltunk egymáshoz, még csak nem is ismer (látáson kívül). De én tudok róla néhány dolgot. Szóval ha odamennék és "Szia, a barátommal fogadtunk, hogy eredeti szőkés vörös a hajad" erre ő "igen eredeti" én meg megdicsérném milyen szép a haja, meg hogy sejtettem stb. "Azt hallottam nem laksz közel (kb 120km) és hogy esetleg hazavihetlek?" Úgy tudom vonattal jár, én meg nem nagyképűségből kocsival hazavinném, persze ha ellenkezik hogy "áá ne fáradjak" akkor én: "úgy is arrafelé megyek". Sztem az úton megismerkedhetünk. Ja és péntekenként jár haza. Szerintetek milyen lenne?
2011. febr. 20. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
te hány km-re laksz a sulitól?
2011. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4 km :D
2011. febr. 20. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egész jó :)
2011. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a távolság rész nem érdekelne, csak jönne össze a dolog!
2011. febr. 20. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:
és hányadikos vagy?
2011. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem értem ez most hogy jön ide, hogy hanyadikos vok. Nagyjából egy idősek vagyunk. Na jó, 3.-os
2011. febr. 20. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha külsőre tetszel a lánynak, a szöveg is bejönne. Ha nem, akkor nem.
2011. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
120 km az mégiscsak 1-másfél óra. Én személy szerint nem ülnék be egy vadidegen kocsijába ennyi időre. De lehet, hogy ő igen.
2011. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen ezen én is gondolkodtam, hogy talán ez váratlanul éri, és talán rosszra gondol. Vagy akkor a gimiben miről lehetne még beszélgetni, hogy jobban megismerjük egymást, de ne legyek túl izé... Az a nagy bajom, hogy nagyon bátortalan vagyok, de muszáj lépnem vmit, mert nagyon bejön. De ha a hét elején összejövünk, akkor már talán megbízhat bennem hétvégére, és onnan már sima ügy. Sztem a megismerkedés a legnehezebb.
2011. febr. 20. 16:50
 10/10 anonim ***** válasza:
ha jol nezel ki,nyugodtan-jobb mintha meglapulnal :)
2011. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!