Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mondja azt valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondja azt valaki, hogy te kulonleges vagy, aztan miert mondja, hogy legyunk csak baratok? Viszont talalkozni nem akar, mert tul sokat erzel iranta.

Figyelt kérdés
3 honapig jartam ezzel a sraccal, nem volt szex, mert azt mondta, hogy jobban meg akar ismerni elotte. azt mondta, hogy nagyon kulonleges vagyok, de aztan , hogy csak a baratom akar lenni. Szakitottam vele, mert en ezt igy nem birom elviselni. par nappal kesobb, bevallotta, hogy van egy lany, de meg nem tudja, hogy szereti-e. Nekem meg azt mondta, hogy mindig itt lesz nekem, mert nagyon kulonleges vagyok a szamara, de talalkozni nem nagyon volt ideje. Sracok, hol itt a logika? en total nem ertem , hogy mi volt ez az egesz.
2011. febr. 19. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen logikus 2 csaj esetén mondhatni valamiért te voltál a második jelölt a tartalék. én is így csinálom persze a kibukásod kicsit bekavart neki

23F

2011. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk?? Mi lenne, ha nem a pasikat kérdeznéd, hanem azt az egy konkrét pasit?? Még ki is derülne az igazság.

Lehet csak nyalt neked. Vagy talált egy különlegesebbet. Passz.

2011. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rendes lánynak tartott, jól ki is jött veled, csak nem szeretett beléd és mint nő, nem igazán vonzottad.
2011. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretett beléd, de tisztel annyira, hogy ne használjon ki.
2011. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!